Connect with Us

Orendi të shtrenjta dhe luks i shfrenuar/ Zbulohen pamjet e vilës luksoze të çiftit Beckham

Showbizz

Orendi të shtrenjta dhe luks i shfrenuar/ Zbulohen pamjet e vilës luksoze të çiftit Beckham

Publikuar

-

Ata njihen tashmë si çifti më i komentuar në mediat rozë por edhe si çifti më i pasur në botë.

Sipas “DailyMail”,  ata kanë marrë me qera së fundmi një vilë luksoze në Beverly Hills për 25,000 dollarë për muaj.

Kjo vilë është në 11,200 metra katrorë, e ndërtuar para 5 vitesh, e cila ka një luks të shfrenuar 2014, me mure xhami, dysheme mermeri, orendi super të shtrenjta e moderne, e mbi të gjitha me një pamje të jashtëzakonshme të qytetit, që të relakson.

Në të gjithë këtë vilë prej  11,200 metra katrorë gjenden 6 dhoma gjumi, 9 banjo dhe një super pishinë luksoze.

Për më tepër shikoni të gjitha fotot në galerinë më sipër./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Modelja më e kërkuar e momentit/ Irina Shayk realizon setin fotografik me të brendshme seksi

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara të industrisë së modës. Ajo ka treguar fizikun e saj perfekt teksa ka realizuar një set fotografik e veshur me intimo. 34 vjeçarja shkëlqente me veshjet intime teksa tregon edhe linjat e saj për tu patur zili. Kujtojmë se së fundi ajo është komentuar shumë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE