Connect with Us

“Punoja 14 orë në ditë për 4 muaj”/ Modelja më seksi në botë rrëfen vështirësitë e profesionit të saj

Showbizz

“Punoja 14 orë në ditë për 4 muaj”/ Modelja më seksi në botë rrëfen vështirësitë e profesionit të saj

Publikuar

-

Modelja me fytyrën më perfekte në botë, sipas shkencëtarëve, Bella Hadid, ishte e pranishme mbrëmjen e kaluar në eventin ‘Vogue Fashion Festival’ në Paris.

Modelja e njohur në mbarë botën është shprehur se për vite me radhë nuk ka ndjerë siguri në skenë dhe atë e ka fituar vetëm, kur ka sfiluar për firmën e Rihannës, pasi ajo e ka bërë të ndihet mirë në pasarelë.

“Rihanna është e mrekullueshme. Për mua, ajo ishte hera e parë që unë u ndjeva me të vërtetë e bukur në një pasarelë. Sepse në fillim kur mora pjesë tek ‘Fenty’, isha duke u marr edhe me spektakle të tjera veshjesh dhe asnjëherë nuk jam ndjerë më e fuqishme në pasarelë se sa me të brendshmet e markës së saj”,-ka theksuar Bella.

Gjithashtu modelja e njohur është shprehur lidhur me problemet që ka patur me shëndetin mendor.

“Kam pasur shumë probleme me shëndetin pak vite më parë. Ndihem fajtore që ndonjëherë bie në depresion edhe pse kam mundësi për të bërë një jetë të mrekullueshme dhe që më jepen shumë shanse. Nuk ka sens. Unë qaja çdo mëngjes, gjatë pushimit të drekës, qaja para se të flija. Isha shumë e pa stabilizuar emocionalisht kur punoja 14 orë në ditë për 4 muaj me radhë kur isha 18 vjeçe. Mendoj se kisha nevojë të merrja pak frymë”,-ka përfunduar Hadid./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që “tërbuan” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj. Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokuese dhe tepër sensuale/ Fotot fantastike të modeles ruse

Publikuar

-

Nga

Ajo është një blogere e cila është  bërë shumë e njohur në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen ruse Irina Sitkova. Ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan shumë foto provokuese me ndjekësit e saj si dhe stilin e jetesës dhe udhëtimet nëpr vende të ndryshme të botës. Irina është në një marrëdhënie dashurie […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ Njihuni me modelen peruane që po çmend rrjetin

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Denise Schaefer është një nga vajzat më seksi të shoëbizit të huaj. Me origjinë nga Peruja, Denise i çmend të gjitha ndjekësit me fotot e saj provokuese. Ajo u bë e njohur falë revistave të famshme si Nylon dhe Esquire. Denise është gjithashtu shumë e famshme në rrjetet sociale ku ndan me […]

LEXO TE PLOTE