Connect with Us

Si të dukeni elegante dhe me stil në të njëjtën kohë/ Ja 5 ide për të transformuar totalisht look-un tuaj

Fashion

Si të dukeni elegante dhe me stil në të njëjtën kohë/ Ja 5 ide për të transformuar totalisht look-un tuaj

Publikuar

-

Nëse doni që veshja juaj të duket sa më “IN” atëherë mos hezitoni t’I shotni garderobës suaj aksesorët e mëposhtëm, të cilat janë përdorur dukshëm nga ikonat e modës.

1. Çantat në formë rripi
Janë në forma dhe në ngjyra të ndryshme dhe duket se po bëjnë shumë zhurmë në rrjetet sociale të fashion blogereve dhe jo vetëm. Arrijnë të plotsojnë veshjen tuaj në mënyrë perfekte dhe janë tepër praktike. Me të nuk do t’ju duhet më të keni një dorë të zënë duke mbajtur çantën.

2. Çantat e krahut me rrip të shkurtër
Sipas “revistes Class” , nëse çantat rrip nuk janë në shijet e tua, atëherë cantat e krahut janë një alternative e shkelqyer për të qenë në harmoni me tendencat e fundit.

3. Syzet Matrix
Që të dukeni me stil dhe në ditët me diell ju vijnë në ndihmë syzet Matrix. Veshja juaj do të ishte impresionuese me këtë aksesor të guxishëm.

4. Kapelet “Baker Boy”
Këto kapele janë kthyer zyrtarisht në modë dhe duken më bukur se asnjëherë. Nuk ka rëndësi nese e keni kombinuar me xhinse apo fustan, ajo duket gjithnjë bukur.

5. Vathët e gjata deri ne shpatull
Vathët kanë qenë gjithmonë aksesor të kërkuar, por tashmë në tendecat e fundit po qarkullojnë ato që janë të gjata deri në shpatull. Pra, keshilla më e mirë do ishte të zgjidhni vathë sa më të gjatë për të qënë në një hap me modën.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Stilistja e famshme tregon kombinimet më perfekte

Publikuar

-

Nga

Asgjë nuk ndryshon aq shpesh sa moda dhe trendet. Njerëzit dëshpërimisht mundohen t’i përqafojnë menjëherë. stilistët që kanë njohuritë më të azhurnuara të modës dhe disa prej tyre (për fat të mirë për ne) janë të gatshëm të ndajnë atë që dinë në internet. Alexandra Gazinskaya, një stiliste nga Krasnoyarsk, ka më shumë se 50,000 […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Tendencat e fundit të modës/ Vajzat më të famshme tregojnë si duhet të visheni këtë sezon

Publikuar

-

Nga

Personat e parë që përqafojnë tendencat e fundit të modës janë personazhet e famshme. Duke qenë se frekuentojnë shfaqje të ndryshme të modës dhe shumica prej tyre kanë stilistë personal, shpesh na tregojnë kombinimet më perfekte që duhet të jenë pjesë e përditshmërisë. Për tu dukur sa më në formë dhe elegant ne poi u […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Të vishesh si Kylie Jenner/ Miliarderja tregon kombinimin perfekt

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner është një nga influencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Miliona njerëz e ndjekin atë dhe pëlqejnë çdo postim të saj. Për shumë vajza ajo është një frymëzim që nga mënyra se si bën make up dhe deri tek mënyra se si vishet. Ndaj dhe Jenner në çdo dalje të saj tregohet shumë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Modelja më seksi e palestrës/ 10 fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e cila çmend ndjekësit me format e saj bombastike. Edhe pse e martuar ajo nuk nguron të pozojë topless apo me të brendshme seksi. Ana numëron më shumë se 12 […]

LEXO TE PLOTE