Connect with Us

Të mos bëhej xheloz dhe të kishte trup të bukur/ Publikohet video duke u puthur, Genta Ismajli gjen dashurinë e jetës

Showbizz

Të mos bëhej xheloz dhe të kishte trup të bukur/ Publikohet video duke u puthur, Genta Ismajli gjen dashurinë e jetës

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli edhe pse nuk është tepër aktive në skenën shqiptare, është ende shumë e pëlqyer nga fansat e saj.

Ajo nuk është përfolur shumë për lidhjet e saj të dashurisë, pasi në intervistat e fundit ajo ka treguar se është beqare. E ftuar para pak muajsh në emisionin “Ftesë në 5” këngëtarja tregoi se nuk ishte në një lidhje dhe se do të donte që partneri i ardhshëm t’i kuptonte shakatë e saj, të mos bëhej xheloz dhe të kishte trup të bukur.

Por mesa duket Genta e ka gjetur shpirtin e saj binjak, pasi një video e publikuar nga ‘Prive.al’ tregon shumë. Në videon e siguruar këngëtarja shfaqet përkrah një djali dhe të dy shkëmbejnë një puthje në buzë me njëri-tjetrin. Identiteti i tij nuk është mësuar ende, por nga imazhet e publikuara duket se Genta është shumë e lumtur pranë tij.

Tashmë pritet të shohim nëse këngëtarja do të reagojë në lidhje me këtë lajm dhe nëse do të zbulojë diçka më shumë rreth djalit me të cilin shfaqet në video. /CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: