Connect with Us

Të rehatshëm dhe praktikë/ Zbuloni fundet më të preferuar nga vajzat këtë sezon

Fashion

Të rehatshëm dhe praktikë/ Zbuloni fundet më të preferuar nga vajzat këtë sezon

Publikuar

-

Një nga veshjet që duket se janë kthyer në të preferuarat e shumë vajzave duket se janë pikërisht fundet poshtë gjurit.

Gjatë këtij sezoni padyshim që ato janë kthyer në të preferuarat për vajzat, pasi janë edhe mjaft komodë.

Sipas “Revistës Class”, këto lloj fundesh mund të vishen në çdo rast, por gjithnjë nëse bëhen kombinimet e duhura.

Në fotot e mëposhtme ju tregojmë disa kombinimet për të veshur fundet poshtë gjurit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Jahte private, parti me Khloe Kardashian dhe dasma 1 milionë dollarëshe/ Brenda kompanisë së madhe të modës të miliarderit 55 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Boohoo është një nga kompanitë që është rritur me hapa të mëdha. Ajo u themelua në vitin 2016 nga Mahmud Kamani dhe partnerja e tij Carol Kane. Kompania është rritur me shpejtësi dhe deri më tani ka arritur më shumë se 3.8 miliardë dollarë. Kamani ka gjetur rrugën për tu bërë miliarder dhe tani është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Kim Kardashian dhe Kourtney shkëlqejnë në eventin e Dior/ Zbuloni si u veshën personazhet më të famshëm

Publikuar

-

Nga

Kim Kardashian ka treguar edhe një herë që është një nga ikonat e modës. Biznesmenia së bashku me motrën e saj, modelen Kourtney Kardashian kanë shkëlqyer në koleksionin e ri të markës së njohur Dior për vitin 2020. Kim ishte veshur me një kostum si lëkurë gjarpri ndërsa Kourtney ishte veshur me një fustan të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Jennifer Lopez, një nga femrat më seksi në botë/ Këngëtarja shkëlqen në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Jennifer Lopez ka shkëlqyer teksa ka parakaluar në tapetin e kuq në Gotham Indipendent Film Awards. 50 vjeçarja ka treguar dhe një herë format e saj perfekte e veshur me një fustan të stilit të Cipriani Wall Street. Lopez e kishte kombinuar veshjen me një palë vathë me diamant dhe dukej e përkryer. Kujtojmë se […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Nga Rihanna tek Winnie Harlow/ Këto janë vajzat e showbizit që po kthehen në kryefjalën e modës

Publikuar

-

Nga

Të shumtë kanë qenë personazhet e famshme që kanë marrë pjesë në eventin e modës British Fashion Awards. Emrat më të njohur të showbizit botëror komentohen pafund në mediat rozë për paraqitjen e tyre. Këtë herë në eventin e rëndësishëm të modës ata që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve kanë qenë artiset si Rihanna, […]

LEXO TE PLOTE