Connect with Us

Telefoni më i shitur i viteve 2000/ Rikthehet “Motorola”, ja versioni modern i cili po i lë të gjithë pa fjalë

Life Style

Telefoni më i shitur i viteve 2000/ Rikthehet “Motorola”, ja versioni modern i cili po i lë të gjithë pa fjalë

Publikuar

-

E mbani mend telefonin ikonë të viteve 2000? Motorola Razr V3, i cili u hodh në treg në vitin 2004, u bë një nga telefonat më të shitur, dhe madje ajo mbyllja tipike në fund të bisedës duke përplasur telefonin ishte pamje e zakonshme edhe në shumë filma të asaj kohe.

Mesa duket “Motorola” do të rikthehet sërish duke i gëzuar të gjithë “fansat” e tij të vjetër dhe duke e risjellë me të njëjtin model, por me stil të modernizuar.

Motorola Razr 2019 ka ekran sa një telefon normal, por mund të paloset njësoj si i vjetri. Dizenjoja është e mirë dhe telefoni duket se funksionon  më së miri.

Palosja bën që telefoni të jetë më praktik, dhe madje selfiet bëhen më mirë duke e mbajtur të mbyllur. Por për nga fuqia nuk është më i mirë se telefonët që janë në treg, edhe pse çmimin e ka reth 1500 dollarë./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Surpriza në karrierë dhe dashuri/ Zbuloni të papriturat që ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Publikuar

-

Nga

Dashi Java: Mendoni seriozisht se çfarë doni të bëni me pjesën tjetër të jetës tuaj. Dashuria: Dashuria duket se do të marrë tatëpjetën për një kohë por jo shumë të gjatë. Karriera: Para se të merrni vendimin të lëvizni nga puna sigurohuni nëse nuk po iu shpëton ndonjë mundësi promovimi. Paratë: Financat do të përmirësohen […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Sinqeriteti është arma e tyre më e fortë/ 3 faket që duhet të dini rreth shenjës së Akrepit

Publikuar

-

Nga

Ndershmëria është shumë e rëndësishme për ta. Njerëzit që i përkasin kësaj shenje nuk janë nga ata që e sheqerosin të vërtetën. Ata e thonë ashtu siç është dhe presin të njëjtën gjë nga personat që kanë pranë. Nëse keni nevojë për një mendim të sinqertë apo për një person të sinqertë pranë jush atëher […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Flirtimi është një tradhëti/ 5 shenjat e horoskopit që e urrejnë kur dikush flirton me partnerin e tyre

Publikuar

-

Nga

Peshqit Njeërzit që i përkasin shenjës së Peshqve janë shumë intuitivë dhe të ndjeshëm ndaj lëndohen shumë nëse shohin partnerin e tyre duke flirtuar me një tjetër. Ata arrijnë të kuptojnë shumë mirë qëllimet e njerëzve të tjerë ndaj dhe për ta përbën shumë problem flirtimi. Akrepi Njerëzit që i përkasin kësaj shenje e shohin […]

LEXO TE PLOTE