Connect with Us

5 arsye pse femrat Gaforre janë shenjat më të dashura të horoskopit

Kuriozitete

5 arsye pse femrat Gaforre janë shenjat më të dashura të horoskopit

Publikuar

-

Dashuria e një gruaje Gaforre është aq e thellë dhe aq e fortë sa nuk kujdeset jo vetëm për veten, por për të gjithë që i do.

Gratë e kësaj shenje uji, të lindura në mes të 21 qershorit dhe 22 korrikut, dhe të simbolizuara nga gaforret, posedojnë tipare të personalitetit që i bëjnë ata ndër më të ushqyerit nga të gjitha shenjat e zodiakut në astrologji.

Një grua Gaforre ka vlerësimin më të thellë  për familjen, miqtë dhe shtëpinë.

1. Një grua kanceroze do të vije patjeter për të qenë atje kur të keni nevojë për të.

2. Ajo ka sytë më të dashur nga të gjitha shenjat.

3. Nuk do te gjeni kurre nje “dame” klasike si ajo.

4. Nuk keni nevojë ta mbroni atë nga emocionet tuaja më të errëta.

5. Gruaja Gafoore do t’ju bëjë të ndiheni si në shtëpi./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

8 mitet rreth gjumit që dëmtojnë shëndetin/ Ja veprimet që nuk duhet të bëni para se të flini

Publikuar

-

Nga

1/3 e jetës njerëzit e kalojnë në gjumë. Përveç kësaj gjumi ka mbetur ende një dukuri misterioze. Gjithsesi ne dimë që gjumi është i lidhur ngushtë me mirëqenien tonë, humorin dhe shëndetin. Një natë me një gjumë të keq do t’iu bëjë të ndiheni tejet i lodhur ende pa nisur ditën. Por privimi kronik i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

VIDEO- Një bukuri e jashtëzakonshme/ Ky është një nga destinacionet më mahnitëse

Publikuar

-

Nga

Liqeni Barracuda ose liqeni Luluyuan  është kthyer në një nga vendet më të bukura në botë. Ky liqen ndodhet në ishullin Coron në Filipine. Është i njohur për termoklinën e tij, pasi e ndryshon disa herë temperaturën e trupit nën ujë. Liqeni përmban të dy llojet e ujërave, të ëmbël dhe të kripur. Gjithashtu është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Bie poshtë miti se kafeja të lë pa gjumë/ Zbuloni dy faktorët negativë që iu lënë zgjuar gjithë natën

Publikuar

-

Nga

Hulumtimet e reja të botuara nga në revistën Sleep, sugjerojnë se për të bërë një gjumë sa më të mira gjatë natës duhet të shmangni pirjen e duhanit apo alkoolin të paktën pak orë para se të flini. Studiuesit thonë se kjo gjë mund të ndihmojë në cilësinë dhe sasinë e gjumit. Disa studime të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Instagram vjen me ndryshimin e radhës/ Përdoruesit do të duhen të plotësojnë këtë kërkesë të rrjetit

Publikuar

-

Nga

Instagram do të vijë me një ndryshuim në regjistrimin e accounteve. Rrjeti social do të kërkojë si një të dhënë shtesë ditëlindjen e çdo përdoruesi që do të hapë një adresë në Instagram. Kjo është një mënyrë që Instagram kërkon të njohë më tepër përdoruesit e tij. Kjo e dhënë nuk do të verifikohet por […]

LEXO TE PLOTE