Connect with Us

Arbenita i kujton Feros se çfarë ka humbur/ Fotot e saj të fundit “djegin” rrjetit

Showbizz

Arbenita i kujton Feros se çfarë ka humbur/ Fotot e saj të fundit “djegin” rrjetit

Publikuar

-

Pak ditë më parë, reperi Fero konfirmoi se lidhja mes tij dhe modeles Arbenita Ismajli kishte përfunduar.

Bukuroshja brune njihet për linjat e saj perfekte fizike dhe gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan foto të ndryshme me ndjekësit e saj të shumtë,

Arbenita ka publikuar dy foto në Instagram ku shfaqet shumë seksi e veshur e tëra në rozë.

Ndjekësit kanë vërshuar menjëherë me komentet komplimentuese duke i kujtuar Feros se çfarë ka humbur.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: