Connect with Us

“Diamantët janë shokët më të mirë të një femre”/ Pas ndarjes së bujshme me Stresin, Keisi martohet sërish?

Showbizz

“Diamantët janë shokët më të mirë të një femre”/ Pas ndarjes së bujshme me Stresin, Keisi martohet sërish?

Publikuar

-

Pak muaj më parë, reperi Stresi dhe ish bashkëshortja e tij Keisi ishin në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre që bëri xhiron e rrjetit.

Por së fundmi, Keisi ka publikuar një foto ku shihet një unazë plot me diamante. Sigurisht që kjo foto ka shtuar mjaft dyshimet se ndjekësit janë duke pyetur veten: Mos vallë Kejsi do të martohet sërish?

Por në fakt nuk është kështu. Vetë ish-partnerja e reperit, shkruan krahas fotos se këtë dhuratë ia ka bërë ajo vetes.

“Diamantët janë shokët më të mirë të një femre. Unë mbaj me romanca veten time,”- shkruan ajo.

Dyshja janë shkëputur prej kohësh dhe Kejsi ka shkuar në Kanada. Edhe pse në distancë, Arkimed Lushaj dhe ish-partnerja e tij kanë pasur një shkëmbim mesazhesh nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: