Connect with Us

Është një nga shenjat që i pëlqejnë sfidat/ 4 fakte dhe 4 mite që nuk i dinit për Gaforren

Life Style

Është një nga shenjat që i pëlqejnë sfidat/ 4 fakte dhe 4 mite që nuk i dinit për Gaforren

Publikuar

-

Pavarësisht nëse keni vendosje planetare të Gaforres në tabelën tuaj, është e rëndësishme të kuptoni energjinë e kësaj shenje të zodiakut dhe të deshifroni faktet dhe mitet përreth Gaforres. Sa i përket astrologjisë, Gaforret zakonisht marrin përsipër se janë të ndjeshëm dhe emocionues dhe të orientuar nga familja. Por ka shumë më tepër në këtë shenjë të zodiakut  sesa ato tipare të zakonshme. Thellësisht intuitiv dhe sentimental, Gaforrja mund të jetë një nga horoskopet më sfidues për tu njohur.

Mit

1-Gaforret  janë tepër të ndjeshme dhe nuk mund të luftojnë betejat e tyre.

2-Gaforret janë shumë të pasigurt dhe të ndrojtur për të bërë udhëheqës të fortë / të sigurt.

3-Gaforret janë organe shtëpiake që janë të pakëndshme në mjediset sociale.

4-Gaforret janë jashtëzakonisht të maskuar dhe tepër mbrojtës.

 

Fakt

1-Gaforret priren të mbianalizojnë çdo situatë.

2-Gaforret kanë frikë thellësisht nga refuzimi nga të dashurit e tyre dhe janë të prirur për humor.

3-Gaforret kanë vështirësi të hapen para të tjerëve.

4-Gaforret janë shumë besnikë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Trendi që përfshiu dhe ushqimet/ 10 produktet më të preferuara të dekadës së fundit

Publikuar

-

Nga

Ashtu si shumica e tregjeve, industria ushqimore është në ndryshim të preferencës së konsumatorit, veçanërisht në botën e sotme virale. Gjatë dhjetë viteve të fundit ka patur shumë risi në ushqim ku përfshihen tost me avokado dhe ëmbëlsirat e ndryshme shumëngjyrëshe. Nga çajrat dhe kafetë deri tek ëmbëlsirat e përpunuara, këtu janë tendencat ushqimore që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Financat dhe Puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Tani që Jupiteri po vendoset në krye të listës tuaj, ju po ndjeni se po rriteni shumë profesionalisht. Demi Tani që jupiteri ka hyrë në Bricjap ju do të keni një sukses të madh në çështjet ligjore. Binjakët Ky ka qenë një vit shumë i suksesshëm përsa i përket financave dhe të ardhurat do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Zejnep rikthehet për të marrë Ojkyn, Demir merr vendimin rreth saj/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Nga

Ojky pyet tezen nëse është sëmurë. Zejnep nuk i tregon Ojkyt për sëmundjen. Demir zihet me Zejnepin dhe kërkon të dijë pse ajo është rikthyer për ta marrë Ojkyn. Zejnep sillet si e penduar që e ka braktisur Ojkyn. Demir vendos që Zejnep të jetojë me to përkohësisht në mënyrë që Ojky të mos largohet […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Arrijnë në pikën më ekstreme/ 3 shenjat e horoskopit që tejkalojnë çdo parashikim

Publikuar

-

Nga

Dashi Sigurisht që Dashi është një nga shenjat që shkojnë në ekstremitet. Nëse doni të shikoni se sa larg mund të shkojë, provoni t’i flisni për ish të dashurën ose ish të dashurin. Shigjetari Shigjetarit nuk i pëlqen aspak të shfaqë anën e tij ekstreme në publik. Pëlqejnë shumë vendet e ftohta dhe sportet ekstreme. […]

LEXO TE PLOTE