Connect with Us

“Janë shumë vulgare, bëjnë si meshkuj”/ Tayna i përgjigjet Onat me një “Freestyle”?

Showbizz

“Janë shumë vulgare, bëjnë si meshkuj”/ Tayna i përgjigjet Onat me një “Freestyle”?

Publikuar

-

Tayna është një nga reperet më të pëlqyera të momentit nga publiku shqiptar. Disa ditë më parë reperi Onat deklaroi në emisionin “Shiko kush Luan” ku shprehu mendimin për të femrat e estradës duke i quajtur vulgare dhe se nuk i pëlqente kur një femër bën si mashkull.

“Vajzat repere janë shumë vulgare. Do kisha dasht mos me harru që janë vajza, më mundon shumë kur një femer bën si mashkull.”,ka thënë ai në emision.

Kjo u mor si një thumbim për koleget repere ku pjesë e tyre është edhe Tayna. Mesa duket reperes nuk i ka pëlqyer aspak ky koment i Onat dhe në Freestylin e saj që është publikuar një ditë më parë në Youtube ajo shprehet: “Po thu që s”po të pëlqen stili im si mashkull, i thu vetes reper pantolla të ngushta femërore.”

Nuk e dimë nëse ky diss i është drejtuar Onat por ky “Freestyle” duket një diss për kolegët reperë që nuk e pëlqejnë stilin e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Dua burrë shqiptar dhe një dasmë me lodra e tupana”/ Bebe Rexha bën deklaratën e papritur

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha, vizitoi Shqipërinë për t’iu ardhur në ndihmë të prekurve nga tërmeti. Gjatë kësaj vizite Bebe nuk mund t’iu shpëtonte intervistave. Gjatë një interviste për emisionin “Lart e Poshtë”, këngëtarja ka bërë një rrëfim shumë më ndryshe se çdo herë tjetër. E pyetur nga gazetari nëse prindërit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Meri Shehu parashikon fituesin e Festivalit të Këngës/ Zbuloni dy konkurrentet më të forta sipas shenjës së horoskopit

Publikuar

-

Nga

Astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj se cili nga këngëtarët do të jetë fitues i “Festivalit të Këngës” sipas shenjës së horoskopit. Meri e nisi duke thënë se këngëtarët që janë paralajmëruar në gazeta mund të dalin vërtet fitues. Më pas duke i marrë këngëtarët me radhë, astrologia u shpreh se […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Single apo e dashuruar?/ Dafina Zeqiri zbulon cila prej këngëve të saj është dedikim

Publikuar

-

Nga

Dafina Zeqiri është një këngëtaret më të pëlqyera dhe të dëgjuara të momentit. Shumë rrallë Dafina flet për jetën personale të cilën e ruan me shumë fanatizëm. Edhe pse është përfolur shumë herë për lidhjet e dashurisë ajo asnjëherë nuk i ka mohuar apo pohuar ato. Gjatë një interviste për Revistën Class, ajo i është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Të besojmë edhe pse jetojmë në mjerim”/ Morena Taraku largohet nga Shqipëria me “zemrën copë”

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Morena Taraku prej ditësh ka qëndruar pranë familjeve të prekura nga tërmeti. Ajo është një nga personazhet e famshme që ka ndihmuar duke dhuruar dhe duke qëndruar shumë pranë tyre. Nëpërmjet postimeve të saj në rrjetet sociale Morena ka treguar se e ka përjetuar shumë keq këtë fatkeqësi. Ditën e sotme Morena ka publikuar […]

LEXO TE PLOTE