Connect with Us

“Kam pasur gjithmonë oferta”/ Moderatori shqiptar largohet nga programi:”Ky është sezoni i fundit”

Showbizz

“Kam pasur gjithmonë oferta”/ Moderatori shqiptar largohet nga programi:”Ky është sezoni i fundit”

Publikuar

-

Ai është bërë tepër i njohur tashmë si moderatori më i pëlqyer në ekranin shqiptar. Moderatori Alban Musa i ftuar së fundmi në emisionin “Mos i fol shoferit”, tha se po mendon largimin nga emisioni i mëngjesit “Rreze dielli” dhe  u shpreh se ka marrë shumë oferta, por po i shqyrton ato.

“Është e vërtetë që do ikësh nga Report tv së shpejti?”, e pyeti Rudina Dembacaj. “Kjo ishte një pyetje me spec”, ia ktheu Albani.

“Të paskan ardhur oferta”, i tha Rudina. “Unë kam patur gjithmonë oferta e them këtë modestisht, media më të vogla më të mëdha, ç’rëndësi ka. Unë mendoj prandaj po hezitoj për të dhënë një përgjigje që programi që unë bëj  tashmë prej tre vitesh, kam përshtypjen që ky do jetë sezoni i fundit që do ta bëj këtë program që kam”, u shpreh Albani

“E kam rezauruar atë ç’ka unë dua të jap tek ai program. Nuk e kam marrë akoma vendimin, kam përshtypjen se ky do jetë sezoni i fundit aty”, shtoi moderatori./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh gjatë një interviste për emisionin “Mos i Fol Shoferit”, Suada Daci ka treguar se këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër ato personazhe që i karakterizon arroganca. Ajo është shprehur se Dafina jo vetëm me gazetarët por edhe me stafin e saj sille si një Divë dhe i trajtonte keq. Xhani Demika ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Më kanë ofruar para për një natë”/ Këngëtari shqiptar tregon çmenduritë e fanseve për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Sergio është një nga meshkujt më të pëlqyer sidomos nga gjinia femërore. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundi ai ka qenë i ftuar nmë emisioni Glamour Zone me Ester Bylykun ku ka folur rreth marrëdhënies së tij me femrat. Ai ka theksuar se ka shumë fanse dhe një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Modelja shqiptare i “vë flakën” Instagramit/ Pozon e shtrirë mbi kolltuk

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Arbenita ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas ndarjes nga reperi Fero. Gjithashtu modelja është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj të shumtë foto nga jeta e përditshme si dhe projektet e reja nga puna e saj. Së […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Ka gatuar trahana dhe çaj mali për Cristiano Ronaldon/ Ky është shefi i njohur i kuzhinës që do të zëvendësojë Renato Mekollin

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme skenaristja Zefina Hasani lajmëroi se Renato Mekolli nuk do të jetë drejtuesi i emisionit Hell’s Kitchen. Me anë  të një statusi në rrjetet sociale ajo shkruante: “S’e mendoja asnjehere se do te ndodhte keshtu por ja qe ndodhi. Renato u largua per arsyet e tij e ne duhet te vazhdonim me nje […]

LEXO TE PLOTE