Connect with Us

“Martesa gay duhet të jetë midis një burri dhe një gruaje”/ Zbuloni 10 gafat e VIP-ave të cilet do të mbahen mend gjatë

Kuriozitete

“Martesa gay duhet të jetë midis një burri dhe një gruaje”/ Zbuloni 10 gafat e VIP-ave të cilet do të mbahen mend gjatë

Publikuar

-

Të gjithëve ne na ndodh që të bëjmë gabime kur flasim me persona të ndryshëm por këto gafa të personazheve të huaj do të mbahen mend gjatë në memorien e fansave të tyre në të gjithë botën.

Më poshtë disa nga gafat epike që kanë bërë personazhet e njohur botërorë:

Britney Spears

“Asnjëherë nuk kam dashur të shkoj në Japoni. Thjesht sepse nuk më pëlqen të ha peshk. Dhe e di se është shumë popullor atje në Afrikë.”

Christina Aguilera

“Pra, ku do të mbahet Festivali i Filmit të Kanës këtë vit?”

Shaquille O’Neal, duke iu përgjigjur pyetjes nëse e kishte vizituar Pantenonin gjatë udhëtimit në Greqi, u përgjigj:

“Unë nuk mund të kujtoj me të vërtetë emrat e të gjitha klubeve dhe diskove ku kemi shkuar”

Paris Hilton

“Jo, jo, nuk shkova në Angli, shkova në Londër.”

Jessica Simpson

“A është pulë apo peshk? E di që duhet të jetë ton por sipër saj thotë ‘Pula e detit.”

Brooke Shields

“Pirja e duhanit vret. Dhe nëse jeni vrarë, keni humbur një pjesë të rëndësishme të jetës suaj.”

Ish guvernatori i Kalifornisë, Arnold Schwarzenegger, kur u pyet nëse mbështeste martesën e homoseksualëve, u përgjigj:

“Jo, mendoj se martesa gay është diçka që duhet të jetë midis një burri dhe një gruaje”

David Beckham në kohën e lindjes së Brooklyn-it, fëmijës së parë:

“Ne me siguri do ta pagëzojmë Brooklin, por nuk e dimë se në cilën fe”

Jaden Smith, djali i Jada dhe Will Smith

“Nëse të gjithë në botë do të linin shkollën, ne do të kishim një shoqëri shumë më të zgjuar”

Elizabeth Hurley:

“Unë gjithmonë mendoja se Marilyn Monroe ishte përrallore, por do të vrisja veten nëse do të isha aq e shëndoshë. Unë shkova për të parë rrobat e saj në ekran dhe doja të merrja një metër dhe të matja ijet e saj (Të qeshura) Oh Zot, ishte shumë e shëndoshë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: