Connect with Us

Më e preferuara e meshkujve/ Kjo është dieta që mban Kylie Jenner për të ruajtur linjat e saj seksi

Showbizz

Më e preferuara e meshkujve/ Kjo është dieta që mban Kylie Jenner për të ruajtur linjat e saj seksi

Publikuar

-

Kylie Jenner është një nga vajzat më seksi dhe e përfolur për format e trupit. Të shumta janë vajzat që duan të kenë linjat e saj dhe mundohen ta imitojnë deri në detaj.

Por a e dini cila është dieta që Kylie Jenner mban për të ruajtuar linjat  seksi?

Avokado

Kylie e fillon ditën me një tost me avocado por gjithashtu është një fanse e biskotë me tërshërë, bukë e thekur, dhe gjithashtu adhuron proshutën.

Në drekë ajo preferon të konsumojë lëngje ku përfshin: lëngje organike, një sallatë me lakra jeshile dhe sigurisht çaj detox.

Ushqime të gatuara në shtëpi.

Kylie shpesh ndan foto nga darkat e saj shtëpiake, një vakt i ekuilibruar i mishit, si pule ose peshk, së bashku me perime dhe oriz. Por nuk mund të anashkalojë ndonjëherë sudhit apo hamburger por gjithnjë ta gatuara në shtëpi.

Nuk ndan çajin nga vaktet

Gjithashtu ajo ka zbuluar se ka një intolerancë ndaj ushqimeve që përmabjnë laktozë ndaj dhe përpëiqet gjithnjë të kujdeset për këtë gjë.

Kur do të humbasë peshë ajo shmang tërësisht qumështin. Nuk është e fiksuar pas ëmbëlsirave por gjërave të kripura.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: