Connect with Us

Prezantoi për herë të parë mashkullin që i kishte “vjedhur” zemrën/ Zbulohet identiteti i të dashurit misterioz të Genta Ismajlit

Showbizz

Prezantoi për herë të parë mashkullin që i kishte “vjedhur” zemrën/ Zbulohet identiteti i të dashurit misterioz të Genta Ismajlit

Publikuar

-

Genta Ismajli ka bërë daljen e saj të parë publike me të dashurin e saj. Video ku ajo shfaqej duke u puthur dhe shumë e lumtur në krahët e tij, ka bërë xhiron në rrjetet sociale.

“Prive.al” ka zbuluar identitetin e mashkullit që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares shqiptare. Ai është turk dhe quhet Husen. Husen jeton mes Turqisë dhe Zvicrës, ku ka bizneset e tij.

Genta dhe partneri i saj kanë mjaft kimi me njëri-tjetrin dhe kjo justifikon dhe udhëtimet e saj në Turqi së fundi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: