Connect with Us

Refuzon “një mal me para” vetëm se nuk donte të vishej me të zeza/ Naomi Campbell: “Do ishte hipokrite”

Showbizz

Refuzon “një mal me para” vetëm se nuk donte të vishej me të zeza/ Naomi Campbell: “Do ishte hipokrite”

Publikuar

-

Modelja më e kërkuar e pasarelave Naomi Campbell ka refuzuar një mal me para vetëm se nuk dontë të vishej me të zeza në shoën “All in black”.

Ajo është shprehur se gjithçka që kërkon në industrinë e modës është ekuilibri. Supermodelja 49-vjeçare ka folur me shumë sinqeritet për eksperiencën e saj të gjatë në modeling për revistën The Guardian’s Weekend të shtunën.

Duke diskutuar mbi temën që dikush e aujti të pahijshme paraqitjen e saj në shoë kundër tematikës dhe u komentua si një kult, Naomi është shprehur: Të dëgjoja këtë që ëuhet një kult ishte si : Prit një sekondë: Prit ti do që unë të ndihem keq tani që gjërat kanë marrë një kthesë tjetër? Jo. “Ne thjesht duam ekuilibrin, fundin e tregimit. Unë nuk do të bëj një shfaqje krejt të zezë, për shembull, sepse do të ishte hipokrite duke pasur parasysh atë për të cilën kam qëndruar për kaq gjatë. Përfshirja e ekuilibruar “. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: