Connect with Us

Rita Ora çudit me veshjen/ Trendin që po sjell këngëtarja nuk e kishim parë më parë

Fashion

Rita Ora çudit me veshjen/ Trendin që po sjell këngëtarja nuk e kishim parë më parë

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është përfolur shumë në mediat rozë gjatë javës së modës.

Bukuroshja është vlerësuar si një nga vajzat më me stil të showbizit në botë madje dhe si një shembull shumë i mirë për tu ndjekur.

Në fotot e mëparshme të shkrepura gjatë javës së modës, Rita ka paraqitur veshjet më interesantë që u pëlqyen nga të gjithë.

Së fundi ajo është shfaqur krejtësisht ndryshe nga çka ishim mësuar të shihnim më parë. Një stil i ri, shumë ndryshe, ajo është shfaqur e veshur me një kostum me lule dhe një fustan ngjyrë portokalli sipër tij, madje e ka shoqëruar dhe më një maskë para fytyrës duke lënë të zbuluar vetëm sytë.

Kjo veshje i ka habitur të gjithë dhe Rita ka pushtuar dhe njëherë të gjithë faqet e para të mediave online.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Stilistja e famshme tregon kombinimet më perfekte

Publikuar

-

Nga

Asgjë nuk ndryshon aq shpesh sa moda dhe trendet. Njerëzit dëshpërimisht mundohen t’i përqafojnë menjëherë. stilistët që kanë njohuritë më të azhurnuara të modës dhe disa prej tyre (për fat të mirë për ne) janë të gatshëm të ndajnë atë që dinë në internet. Alexandra Gazinskaya, një stiliste nga Krasnoyarsk, ka më shumë se 50,000 […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Tendencat e fundit të modës/ Vajzat më të famshme tregojnë si duhet të visheni këtë sezon

Publikuar

-

Nga

Personat e parë që përqafojnë tendencat e fundit të modës janë personazhet e famshme. Duke qenë se frekuentojnë shfaqje të ndryshme të modës dhe shumica prej tyre kanë stilistë personal, shpesh na tregojnë kombinimet më perfekte që duhet të jenë pjesë e përditshmërisë. Për tu dukur sa më në formë dhe elegant ne poi u […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Të vishesh si Kylie Jenner/ Miliarderja tregon kombinimin perfekt

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner është një nga influencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Miliona njerëz e ndjekin atë dhe pëlqejnë çdo postim të saj. Për shumë vajza ajo është një frymëzim që nga mënyra se si bën make up dhe deri tek mënyra se si vishet. Ndaj dhe Jenner në çdo dalje të saj tregohet shumë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Modelja më seksi e palestrës/ 10 fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e cila çmend ndjekësit me format e saj bombastike. Edhe pse e martuar ajo nuk nguron të pozojë topless apo me të brendshme seksi. Ana numëron më shumë se 12 […]

LEXO TE PLOTE