Connect with Us

Zgjidhni një kartë për të marrë një mesazh të veçantë në lidhje me jetën tuaj të dashurisë

Kuriozitete

Zgjidhni një kartë për të marrë një mesazh të veçantë në lidhje me jetën tuaj të dashurisë

Publikuar

-

1. Çelësi:

Eshtë përgjigjja për gjithçka që duam dhe ku duam të shkojmë. Ajo përfaqëson problemet e zgjidhura dhe zgjedhjen e duhur për të bërë. Në dashuri, ajo përfaqëson që çelësi i suksesit është në duart tuaja dhe se thjesht duhet të jeni të gatshëm të ktheheni dhe të ecni përpara për të bërë atë që duhet të bëhet.

Kjo kartë kërkon një qëndrim: duhet të bëjmë, duhet të vendosim, duhet të shkojmë. Varet nga ju të përjetoni momente harmonie dhe lumturie.

2. Tërfil me katër gjethe:

Në dashuri, kjo kartë paraqet momente paqëndrueshmërie, pasigurie dhe vështirësi për të kaluar, të cilat kërkojnë zgjidhje të mençurisë. Eshtë koha për analiza, dialog dhe shumë durim përpara se të ndërmerrni ndonjë veprim.

Mbani sigurinë tuaj dhe dini se si të jeni zemërgjerë në mënyrën e duhur pa harruar veten. Dëshironi të parandaloni këdo që të bëjë diçka po vepron me egoizëm ekstrem. Të kuptuarit e partnerit tuaj në situata të ndryshme shmang bezdi.

3. Yjet:

Pavarësia dhe gjeniu janë të pranishme tek ju ose tek partneri juaj duke sjellë pasiguri në marrëdhënie, është e rëndësishme të ndani ndjenjat në marrëdhënie për të mos distancuar veten në të ardhmen.

Eshtë një kohë e shkëlqyeshme që beqarët të fillojnë një marrëdhënie të re, dhe nëse tashmë keni dikë në mendje, investoni në atë person sepse madhështia dhe besimi juaj janë në rritje./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: