Connect with Us

Bija ime/ Asu mëson se Ojky është e sëmurë dhe e braktis, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Asu mëson se Ojky është e sëmurë dhe e braktis, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Ojky kupton që Asu nuk e do. Demirin e merr malli për Ojkynë dhe vendos ta takojë. Demir dhe Ugur shkojnë të kryejnë një vjedhje në një shtëpi por Zhileti i fut në kurth. Demir dhe Ugur bien në kurthin e Zhiletit dhe përfundojnë të lidhur pas karriges. Demir dhe Ugur rrezikojnë të kapen nga policia. Ata arrijnë të shpëtojnë. Ojky shkon vetëm në shkollë por humb kujtesën. Ajo telefonon Asunë por ajo nuk përgjigjet.

Demir dhe Ugur shpallen në kërkim nga policia dhe dalin në televizor. Ata vendosin t’ia mbathin jashtë vendit. Ojky telefonon Xhandanin dhe ajo shkon e merr. Xhandan i tregon Asusë se Ojky është e sëmurë. Asu vendos të shkojë në Gjermani. Ajo takon Ojkynë për herë të fundit dhe i jep një letër lamtumire. Ojky mbetet sërish vetëm. Ajo kthehet në shtëpinë e Demirit por nuk gjen njeri. Demir dhe Ugur nisen me kamion jashtë vendit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Arrijnë në pikën më ekstreme/ 3 shenjat e horoskopit që tejkalojnë çdo parashikim

Publikuar

-

Nga

Dashi Sigurisht që Dashi është një nga shenjat që shkojnë në ekstremitet. Nëse doni të shikoni se sa larg mund të shkojë, provoni t’i flisni për ish të dashurën ose ish të dashurin. Shigjetari Shigjetarit nuk i pëlqen aspak të shfaqë anën e tij ekstreme në publik. Pëlqejnë shumë vendet e ftohta dhe sportet ekstreme. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Jahte private, parti me Khloe Kardashian dhe dasma 1 milionë dollarëshe/ Brenda kompanisë së madhe të modës të miliarderit 55 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Boohoo është një nga kompanitë që është rritur me hapa të mëdha. Ajo u themelua në vitin 2016 nga Mahmud Kamani dhe partnerja e tij Carol Kane. Kompania është rritur me shpejtësi dhe deri më tani ka arritur më shumë se 3.8 miliardë dollarë. Kamani ka gjetur rrugën për tu bërë miliarder dhe tani është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Ushqimi më i reklamuar në Instagram/ Si të përgatitni tostet më special me bazë pataten e ëmbël

Publikuar

-

Nga

Një trend tjetër i njohur në Instagram janë tostet me bazë pataten e ëmbël. Jo vetëm të famshme, por edhe të shëndetshme. Nëse po mbani një dietë pa përbërës me gluten dhe nuk doni të përdorni bukën këto janë kombinimet ushqimore më të shijshme që mund të provoni. 1-Tost me avocado, patate të ëmbël dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Lehtëson stomakun dhe shmang të vjellat/ Disa arsye pse duhet të përdorim xhinxher në ushqim

Publikuar

-

Nga

Mëngjesi është një nga vaktet më të rëndësishme për çdo njeri. Pavarësisht se ndonjëherë rutina mund t’iu mërzisë por jo nëse pjesë e tij është xhinxheri. Këto janë disa nga mënyrat se si mund ta përdorni xhinxherin në ushqim. Mund ta përzieni me kafenë tuaj. Kafja dhe Xhinxheri janë një kombinim shumë luftues, veçanërisht perderisa […]

LEXO TE PLOTE