Connect with Us

“Eshtë shumë e mundimshme”/ Zbulohen arsyet pse meshkujt largohen nga femrat e bukura

Kuriozitete

“Eshtë shumë e mundimshme”/ Zbulohen arsyet pse meshkujt largohen nga femrat e bukura

Publikuar

-

Kemi parë shpesh që në lidhjet mes një mashkulli dhe një femre e cila konsiderohet e bukur, gjërat mos shkojnë në rregull dhe përfundojnë në ndarje.

Por përse ndodh kjo?

Arsyet janë të shumta, mirëpo tre prej tyre janë më të shpeshta.

Sepse femrat i mërzisin së tepërmi

Kjo nuk ka të bëjë vetëm me femrat të cilat vazhdimisht gjejnë vërejtje rreth imtësive, se sa edhe për faktin që nga meshkujt gjithmonë presin më të mirën. Presin që të bëhen persona të mirë, që pranë tyre të ndryshojnë, që të heqin dorë nga një pjesë e vetja për të qenë të lumtura… Mirëpo, për shumicën e meshkujve kjo është shumë e mundimshme.

Frikësohen se po humbin diçka

Vajza e përsosur është gjëja e shkëlqyeshme, mirëpo po ashtu shpejt edhe të bëhet monotone. Meshkujve gjithmonë u duhet ndonjë sfidë, madje edhe nëse janë shumë të kënaqur me vajzën me të cilën janë në lidhje, shpesh nisen në drejtim të gabuar dhe kërkojmë komplikime aty ku nuk ka.

Dëshirojnë të impresionojnë miqtë

Sado që të tingëllojë si papjekuri, pikërisht për këtë shkak shumë femrave u thyhen zemrat. Mashkulli mund të jetë plotësisht i kënaqur, mirëpo nëse miqtë gjithë kohës i sugjerojnë që patjetër duhet të shikojë pak përreth, nuk përjashtohet se do t’i dëgjojë, madje edhe nëse kështu vepron edhe kundër vullnetit të vet./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: