Connect with Us

FOTO-“Duhet me pas b****”/ Ndezi stadiumin me performancën, komentuesit “tallen” me Era Istrefin

Showbizz

FOTO-“Duhet me pas b****”/ Ndezi stadiumin me performancën, komentuesit “tallen” me Era Istrefin

Publikuar

-

Mbrëmja e djeshme ishte tepër emocionuese për shqiptarët pasi u përurua stadiumi më i ri “Arena Kombëtare” në kryeqytet, ku u mbajt ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës.

E para që hapi ceremoninë e përurimit ishte këngëtarja Era Istrefi, e cila performoi këngën zyrtare të FIFA World Cup 2018, “Live it up”.

Ajo ndezi stadiumin me performancën e saj, ndërsa pak më vonë ndau në Instagram edhe një foto nga eventi.

Mirëpo, dikush ka tentuar “të tallet” me Erën lidhur me të pasmet e saj në komente.
“Mirë është po duhet me pas b*thë.”- i shkroi komentuesi të cilit Era s’ia përtoi:

“Veç ajo s’na mungon”- i tha këngëtarja, e cila s’ka marrë replika të tjera nga komentuesi, duke i mbyllur gojën me përgjigjen e saj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Karantina seksi e supermodeles/ Demi Rose “heq dorë” nga të brendshmet

Publikuar

-

Nga

Supermodelja seksi britanike Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale. Demi ka dhuruar shumë poza të nxehta teksa ndodhet në shtëpinë e saj e izoluar. Duket se bukuroshen britanike nuk e pengon as Coronavirus për të qenë gjithnjë e më shumë aktive në Instagram dhe duke dhuruar poza provokuese për 13.8 milionë ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E njohur për disa veprimtari bamirësie/ Misi heq kurorën e të bukurës për të ndihmuar të prekurit nga Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Misi e cila fitoi kurorën e Mis Anglia në vitin 2019 është kthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të bërë një bamirësi duke u rikthyer për të vazhduar karrierën e saj si doktoreshë në këtë kohë pandemie. Bhasha Mukherjee vendosi të shkëputej nga karriera e saj si doktoreshë pë të konkurruar në kompeticionin e bukurisë, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Humbi 20 kilogramë për një kohë të shkurtër/ Modelja e Instagramit mahnit me linjat e saj

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Alexandra Cane i ka mahnitur të gjtihë me format e saj super bombastike. Alexandra, gjatë një interviste ka rrëfyer se ka humbur plot 20 kilogramë dhe se tani është shumë e kënaqur me rezultatin që ka arritur. Bukuroshja e ekranit, ka pozuar me bikini duke dhuruar poza shumë të nxehta. Për më […]

LEXO TE PLOTE