Connect with Us

FOTO-“Nuk paska dhuratë më të shtrenjtë”/ Rezarta Shkurta surprizohet në mënyrën e veçantë për ditëlindje

Showbizz

FOTO-“Nuk paska dhuratë më të shtrenjtë”/ Rezarta Shkurta surprizohet në mënyrën e veçantë për ditëlindje

Publikuar

-

Këngëtarja dhe biznesmenia Rezarta Shkurta, feston sot ditëlindjen dhe urimet e surprizat për të kanë nisur që në mesnatë.

Stafi i “Hera Company” ishin të parët që e surprizuan me një festë enkas për ditëlindjen e saj. Ata ishin mbledhur të gjithë bashkë për të uruar shefen e tyre, me të cilën duket se kanë një marrëdhënie perfekte. “Stafi më i mirë në botë. Ju dua shumë”, ka shkruar Rezarta përkrah videos së surprizës.

Ndërsa dhuratën më të bukur e të veçantë ajo e mori nga vogëlushj, Hera, që kishte shkruar një kartolinë me dorën e saj për të uruar Rezartën. “Mami gëzuar ditëlindjen”, shihet të ketë shkruar Hera në anglisht në kartolinë. Madje vogëlushja nuk ka pritur deri në mesnatë për ta uruar të ëmën, por ja ka dhënë dhuratën e para. “Dhuratë para ditëlindjes. Bebes time nuk ju durua deri nesër. Me shkrimin e dorës së vockël nuk paska dhuratë më të shtrenjtë”, ka shkruar Rezarta në postimin e saj.

Tashmë na mbetet të shohim çfarë dhurate do të ketë bërë bashkëshorti i saj, Ermali, për të, duke qenë se ai di gjithmonë ta surprizojë në mënyrën më të veçantë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: