Connect with Us

“Pa ngrënë dhe pa gjumë”/ Renato Mekolli tregon vështirësitë e realizimit të “Hell’s Kitchen”

Showbizz

“Pa ngrënë dhe pa gjumë”/ Renato Mekolli tregon vështirësitë e realizimit të “Hell’s Kitchen”

Publikuar

-

Këtë muaj filloi sezoni i dytë dhe i shumëpritur i emisionit të gatimit ‘Hell’s Kitchen’ nga Renato Mekolli.

Autorët e programit menduan që emisioni të vijë në formën e një ‘reality show’dhe kjo ka nxitur debat në rrjet.

Diçka e tillë kërkon më shumë përgjegjshmëri dhe përkushtim. Në një postim të bërë në Instastory, Renato ka treguar se atij i duhet të punojë 24 orë pa ndalim.

Ai ka publikuar një foto të tijën, e cila është realizuar në orën 5:44 të mëngjesit dhe shkruan: “Pas 24 orë xhirime pa ndaluar as për të ngrënë dhe 35 orë pa gjumë, natën e mirë”. Në foton në fjalë ai shihet i lodhur dhe i përgjumur por njëkohësisht i lumtur pasi kjo është një punë që kuzhinieri e ka pasion dhe e bën me qejf./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Kishte vite që na kërkohej, kisha frikë…”/ Alban Kondi flet për bashkëpunimin me West Side Family

Publikuar

-

Nga

Grupi West Side Family mori pjesë në “Këngën Magjike” me këngën 7 ditë, një këngë që u pëlqye dhe u duartrokit shumë nga publiku shqiptar. Së bashku me Landin dhe Mirin në vend të Dr Florit ka kënduar Alban Kondi. Në emisionin Sara radio shoë Albani ka treguar se e ka patur shumë të vështirëtë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTOT- Me të brendshme dhe linja tepër seksi/ Klaudia Pepa zbulon surprizën

Publikuar

-

Nga

Balerina shqiptare Klaudia Pepa, prej kohësh është zhvendosur në shtetin fqinj, Italinë ku dhe ka fituar një famë dhe ka arritur shumë suksese në skenat më të famshme italiane. Para pak kohësh Pepa kishte paralajmëruar se së shpejti do të vinte me një surprizë për të gjithë fansat e saj. Ajo sapo ka treguar se […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Pa asnjë pikë grimi/ Eliona Pitarka befason me pamjen e saj

Publikuar

-

Nga

Aktorja shumë e dashur e humorit, Eliona Pitarka është një nga personazhet që është komnetuar shumë në mediat rozë për pamjen e saj. Ajo është cilësuar si një nga vajzat më seksi të ekranit dhe Eliona ka vërtetuar se bukuria e saj është totalisht natyrale. Duke qenë se shumë vajza të shoëbizit akuzohen për operacione […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Ende ka meshkuj që shqetësohen për zemrën e një femre”/ Fifi përgëzon Mozzik për këngën e tij më të re

Publikuar

-

Nga

Reperi shqiptar Mozzik, mbrëmjen e kaluar ka publikuar këngën e tij më të re që titullohet Zemra ime. Menjëherë pas publikimit fansat kanë nisur të aludojnë se kjo këngë i është kushtuar Loredanës. Përveç fansave dhe shumë kolegë të tjerë e kanë mbështetut dhe pëlqyer këngën. njëra prej tyre është edhe Fifi, e cila ka […]

LEXO TE PLOTE