Connect with Us

“Thjesht t’du”/ U rikthye fuqishëm në muzikë, Flor Mumajesi merr surprizën e veçantë nga fansat

Showbizz

“Thjesht t’du”/ U rikthye fuqishëm në muzikë, Flor Mumajesi merr surprizën e veçantë nga fansat

Publikuar

-

Pak javë më parë, këngëtari dhe kantautori Flori Mumajesi, u rikthye në muzikë me një hit kushtuar dashurisë dhe sigurisht që u pëlqye jashtë mase nga fansat e tij!

Madje këta të fundit e kanë surprizuar Florin duke i dhuruar një bllok plot me dedikime të ëmbla.

“Kur të mbushet shpirti plot”, shkruan Flori teksa publikon videon në Facebook për të falenderuar fansat e tij të zjarrtë.

Blloku i bërë enkas për Florin nis duke e quajtur kantautorin “Mrekullia ime”, dhe është e mbushur plot me fotot e fjalë të dashura për të.

“Thjesht t’du” ka vetëm një javë që është publikuar dhe që tani ka marrë më shumë se 3,5 milionë klikime në YouTube./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: