Connect with Us

Aktorja e famshme e Game of Thrones flet për skenat nudo në film: “I kam bërë nën efektin e alkoolit”

Life Style

Aktorja e famshme e Game of Thrones flet për skenat nudo në film: “I kam bërë nën efektin e alkoolit”

Publikuar

-

Emilia Clarke ka deklaruar se bosët e Game of Thrones i hodhën përsipër fajin për skenat nudo, duke i thënë se nëse nuk i realizonte do të zhgënjente fansat.

Në një intervistë me Dax Shepard në Armchair Expert, aktorja 33 vjeçare ka thënë se ajo nuk ishte dakord të realizonte ato skena por si e re në industrinë e filmit duhej ta parnonte me doemos këtë.

Emilia u shpreh: “Jam shumë e rezervuar dhe duhet të ndihem shumë komode me punën që bëj dhe me atë që jam dakrod të bëj. Kam bërë shumë sherr në setet ku duhej të shfaqeshe nudo pasi nuk ndihesha rehat të bëja një gjë të tillë, ndërsa bosët e Game of Thrones më vinin para dilemës duke më thënë se nëse nuk e bëja këtë, do të zhgënjeja fansat.”

Emilia e ka pranuar se skenat nudo në sezonin e parë të serialit ishin të papërballueshme për të ndaj dhe i ka realizuar nën efektin e alkoolit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Nuk arrijnë dot t’i fshehin emocionet/ 4 fakte interesante që nuk i dinit rreth shenjës së Gaforres

Publikuar

-

Nga

Gaforret kanë tendëncën të analizojnë çdo situatë. Gaforret janë shumë kuriozë dhe duan të dinë çdo gjë rreth gjithçkaje. Kur duhet të marrin një vendim të rëndësishëm ata janë në agoni për orë, ditë apo edhe javë të tëra duke peshuar anët negative dhe pozitive të këtij vendimi. I frikësohen shumë refuzimit nga njerëzit që […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Manipulues dhe kokëfortë/ Tiparet më negative për çdo shenjë të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Dashi Demi ka tendencën që ti bëjë gjërat në mënyrë shumë impulsive për shkak se edhe si natyrë është shumë impulsive. Nëse diçka nuk ka të bëjë me idenë e tyre atyre nuk u intereson aspak kjo gjë. Demi Ata janë shumë posesivë, materialist dhe dembelë. Ndonjëherë duhet forcë tu mësosh atyre rregullat pasi janë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk kursejnë aspak/ 3 faktet që nuk i dinit rreth shenjës së Demit

Publikuar

-

Nga

Një nga tiparet më të mira të Demit është se janë shumë të qetë. Në përgjithësi Demi është një nga shenjat më të qeta të zodiakut. Tokai  ndihmon ata që të qëndrojnë të qetë në situata stresuese. Nuk është  një shenjë dembele Ata punojnë shumë për të qenë në gjendje të jetojnë jetën me luksin […]

LEXO TE PLOTE