Connect with Us

Aktorja e famshme turke bëhet nënë për herë të parë/ Publikon foton e parë pas lindjes

Showbizz

Aktorja e famshme turke bëhet nënë për herë të parë/ Publikon foton e parë pas lindjes

Publikuar

-

Aktorja shumë e njohur turke Hazal Kaya u bë nënë për herë të parë ditën e djeshme. Hazalm 29-vjeç ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parëm i cili ishte një djalë, nga martesa me producentin Ali Atay.

Çifti vendosi ta quanin të voglin Fikret dhe sot bashkëshorti i saj ka publikuar foton e parë të bebit dhe Hazal.

Në foto aktorja shfaqet duke mbajtur vogëlushin e tyre në kraharor ndërsa bashkëshorti i dhuron një puthje në ballë.

Mediat turke raportojnë se Ali Atay nuk e ka lënë vetëm aktoren në asnjë moment./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: