Connect with Us

Amerikan apo shkodran?/ Fansat e pyesin si e do burrin, përgjigjet moderatorja seksi e sportit

Showbizz

Amerikan apo shkodran?/ Fansat e pyesin si e do burrin, përgjigjet moderatorja seksi e sportit

Publikuar

-

Ajo është një nga moderatoret më seksi të sportit. Bëhet fjalë për Leila Krajën, bukuroshen shkodrane e cila është tifoze e Vllaznisë.

Lei është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë bën intervita të vogla me ndjekësit në Instastory.

Së fundi fansat e saj kanë treguar si gjithnjë interes të madh në lidhje me jetën e saj private. Teksa e kanë pyetur nëse është e dashuruar ajo nuk ka preferuar të japë një përgjigje konkrete duke thënë se këtë do të tregojë në momentin që do të jetë e sigurt dhe gati për ta bërë publike.

Ndërsa teksa pyetet për burrin, nëse e do amerikan apo shkodran Leila jep një përgjigje tipike shkodrane: “Si ta kem fatin moj ta marrsha”.Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: