Connect with Us

Bodyguardët e Feros përfshihen në një sulm me armë/ Zbulohen arsyet

Showbizz

Bodyguardët e Feros përfshihen në një sulm me armë/ Zbulohen arsyet

Publikuar

-

Në lagjen Daradania 1, mbrëmjen e kaluar ka ndodhur një ngjarje tepër shqetësuese. Në orët e vona të natës banorët janë tronditur teksa kanë dëgjuar të shtëna me armë.

Mësohet se disa persona janë përfshirë në një sherr i cili ka degraduar deri në të shtëna me armë. Policia ka bërë me dije se janë arrestuar 6 persona të dyshuar ku dy prej tyre mësohet të jenë bodyguard-ët e reperit shqiptar Fero.

Sipas “Insajderi.com” vëllezërit Shqipërim dhe Shpresim Xheladini janë sulmuar me armë nga një person i quajtur Lila.

Ata mësohet se janë miq dhe bodyguard-ë të Feros dhe kanë foto bashkë në rrjetet sociale. Ende nuk është bërë i ditur shkaku i sulmit, megjithatë policia raporton se gjithçka ka nisur për arsye banale./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: