Connect with Us

Dashuria dhe pasuria/ Si ndikon Venusi në shenjën tuaj të horoskopit

Life Style

Dashuria dhe pasuria/ Si ndikon Venusi në shenjën tuaj të horoskopit

Publikuar

-

Dashi

Venusi në shtëpinë e 3-të hap dëshirën tuaj për të shkruar dhe fjalë pohimi.Gjuha juaj e dashurisë bëhet thellësisht personale. Ju tregoni pasionin tuaj dhe do të filloni të ndani sekretet tuaja më të thella. Ju mund të jepni karta ose të shkruani një këngë për partnerin tuaj. Ju gjithashtu e vlerësoni atë kur dikush shkruan poezi për ju ose ju thotë se si i bëni ata të ndjehen.

Demi

Venusi në shtëpinë e 3-të hap dëshirën tuaj për të siguruar dhe qenë zemërgjerë. Kur dashuria dhe komunikimi bashkohen me ju, ju jeni të përkushtuar. Ju bëni një qasje praktike në marrëdhëniet tuaja romantike. Ju gjithashtu i doni pasuritë tuaja materiale sepse ato ofrojnë një ndjenjë sigurie për ju, dhe doni t’i ndani ato me atë që doni më shumë.

Binjakët

Venusi në shtëpinë e 3-të hap dëshirën tuaj për të qenë me dikë që ju bën të ndiheni në shtëpi. Ju përdorni fjalët tuaja për të dhënë komplimente si karamele, dhe kjo është mënyra se si dikush do ta dijë se do të thotë më shumë për ju sesa ju tregojnë.Ju vlerësoni mendimet e tyre dhe e doni atë kur ju shkruajnë ose ju thërrasin vetëm për t’ju bërë të ditur se ju duan.

Gaforre

Venusi në shtëpinë e 3-të hap dëshirën tuaj për fantazi dhe për tu humbur në një lidhje. Dashuria juaj komunikohet përmes kujtimeve të përbashkëta dhe miqësisë. Jeni i sigurt që martesa me mikun tuaj më të mirë mund ta zgjasë dashurinë.

Luani

Venusi në shtëpinë e 3-të hap miqësi, dëshira dhe të martohesh me shpirtin tend binjak. Kur dashuria dhe komunikimi bashkohen me ju, ëndrrat tuaja të dashurisë janë më shumë sesa fizike. Ju dëshironi të njihni zemrën dhe shpirtin e personit tjetër.

Ju pëlqen të keni një kohë të mirë, por doni të jeni pjesë e një ekipi. Kjo kryesisht për shkak se ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes, dhe ju doni komplimente dhe dëshironi që dikush të shijojë vëmendjen e duhur me ju.

Virgjëresha

Venusi në shtëpinë e 3-të hap punën tuaj të dëshirave dhe artet krijuese, përfshirë shkrimin. Kur dashuria dhe komunikimi bëhen bashkë, ju bëni gjëra për personin që ju intereson. Ka diçka në lidhje me një zanat të punuar me dorë që ju të gjeni sentimentale. Ju pëlqen të merrni gjëra që erdhën me shumë mendime ose morën kohë për të krijuar.

Peshorja

Venusi në shtëpinë e 3-të hap dëshirën tuaj për udhëtime dhe libra. Dashuria juaj komunikohet përmes paqes dhe miqësisë dhe ju doni ta shihni botën si një njësi gjigande dashurie. Ju thjesht doni të takoni njerëz të rinj dhe doni të kuptoni se si funksionojnë gjërat. Zemra juaj prishet kur të tjerët trajtohen padrejtësisht. Ju jeni një person që do të mbrojë nënshkrimin. Ju mund të vendosni të martoheni me dikë nga një kulturë tjetër.

Akrepi

Venusi në shtëpinë e 3-të hap dëshirën tuaj për të ndarë gjërat me njerëzit e tjerë, dhe veçanërisht përmes fjalëve. Kur dashuria dhe komunikimi janë bashkuar me ju, ju jeni një komunikues i pasionuar.Ju jeni shprehës dhe plotësues për njerëzit për të cilët kujdeseni. Ju vini re gjithçka dhe kur shihni diçka të mirë thoni kështu.

Shigjetari

Venusi në shtëpinë e 3-të hap dëshirën tuaj për martesë. Kur dashuria dhe komunikimi bëhen bashkë me ju, jeni shumë i përkushtuar. Bota është sheshi juaj i lojërave dhe ju doni të eksploroni çdo pjesë të saj me një person. Ju nuk dëshironi të martoheni vetëm me dikë të përsosur për ju, por gjithashtu dëshironi të jeni dikush i përsosur për partnerin tuaj.

Bricjapi

Venusi në shtëpinë e 3-të hap dëshirën tuaj duke u kujdesur për të tjerët, veçanërisht shëndetin e tyre. Kur dashuria dhe komunikimi janë bashkuar me ju, ju dëshironi të siguroheni që të dashurit tuaj të pajisen me të mirat që paratë mund të blejnë. Ju jeni punëtor dhe keni shumë vetëkontroll. Ndërsa mund të mos jetë mënyra më romantike për të shprehur kujdes dhe shqetësim, dashuria juaj shprehet në mënyra praktike.

Ujori

Venusi në shtëpinë e 3-të hap dëshirën dhe dashurinë tuaj, periudhë. Dashuria juaj komunikohet përmes asaj që besoni se është dashuri e vërtetë.

Ju pëlqen të mendoni shumë për t’i bërë gjërat të veçanta dhe të zbatoni atë që keni ardhur për të zgjidhur çdo distancë që vjen midis jush dhe partnerit tuaj. Dhe pa marrë parasysh sa njerëz janë kundër jush, ju dëshironi të bëni përbërjen dhe të ktheheni në harmoni.

Peshqit

Venusi në shtëpinë e 3-të hap dëshirën tuaj për familjen dhe shtëpinë, dhe kjo mund të komunikohet përmes artit. Kur dashuria dhe komunikimi janë bashkuar me ju, dashuria juaj komunikohet duke bërë gjëra për të afërmit tuaj, dhe gjithashtu për ta bërë shtëpinë tuaj një vend pushimi dhe rehati.

Ju dëshironi që rrethina juaj e shtëpisë të jetë e bukur. Pavarësisht nëse është duke luajtur muzikë, pikturë apo vallëzim në dhomën tuaj të jetesës, ju gjeni një mënyrë për të përcjellë dashurinë që ndjen përmes shprehjes artistike./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Trendi që përfshiu dhe ushqimet/ 10 produktet më të preferuara të dekadës së fundit

Publikuar

-

Nga

Ashtu si shumica e tregjeve, industria ushqimore është në ndryshim të preferencës së konsumatorit, veçanërisht në botën e sotme virale. Gjatë dhjetë viteve të fundit ka patur shumë risi në ushqim ku përfshihen tost me avokado dhe ëmbëlsirat e ndryshme shumëngjyrëshe. Nga çajrat dhe kafetë deri tek ëmbëlsirat e përpunuara, këtu janë tendencat ushqimore që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Financat dhe Puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Tani që Jupiteri po vendoset në krye të listës tuaj, ju po ndjeni se po rriteni shumë profesionalisht. Demi Tani që jupiteri ka hyrë në Bricjap ju do të keni një sukses të madh në çështjet ligjore. Binjakët Ky ka qenë një vit shumë i suksesshëm përsa i përket financave dhe të ardhurat do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Zejnep rikthehet për të marrë Ojkyn, Demir merr vendimin rreth saj/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Nga

Ojky pyet tezen nëse është sëmurë. Zejnep nuk i tregon Ojkyt për sëmundjen. Demir zihet me Zejnepin dhe kërkon të dijë pse ajo është rikthyer për ta marrë Ojkyn. Zejnep sillet si e penduar që e ka braktisur Ojkyn. Demir vendos që Zejnep të jetojë me to përkohësisht në mënyrë që Ojky të mos largohet […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Arrijnë në pikën më ekstreme/ 3 shenjat e horoskopit që tejkalojnë çdo parashikim

Publikuar

-

Nga

Dashi Sigurisht që Dashi është një nga shenjat që shkojnë në ekstremitet. Nëse doni të shikoni se sa larg mund të shkojë, provoni t’i flisni për ish të dashurën ose ish të dashurin. Shigjetari Shigjetarit nuk i pëlqen aspak të shfaqë anën e tij ekstreme në publik. Pëlqejnë shumë vendet e ftohta dhe sportet ekstreme. […]

LEXO TE PLOTE