Connect with Us

“Ëngjëlli im mbrojtës përherë në mendjen dhe zemrën time”/Pësoi humbjen e madhe,Big Mama i rikthehet punës

Showbizz

“Ëngjëlli im mbrojtës përherë në mendjen dhe zemrën time”/Pësoi humbjen e madhe,Big Mama i rikthehet punës

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare , Big Mama pak ditë më parë dha lajmin e trishtë përmes një njoftimi në Instagram, se i ati i saj kishte ndërruar jetë dhe lajmëronte miqtë për ceremoninë e varrimit.

Por tashmë ditët kalojnë dhe ndonëse e merr malli për të atin, Big Mama shprehet se ai do të jetë gjithnjë engjëlli i saj mbrojtës.

Ajo ka nisur punën dhe aktualisht ndodhet në Turqi ku po pushon për pak ditë para se të niset me grupin e xhirimeve drejt Afrikës.

“Kemi humbur në Stamboll. I rikthehem punës pas disa ditëve më të vështira të jetës sime, engjëlli im mbrojtës përherë je në mendjen dhe zemrën time 🙏🏻 Pak pauzë në Stamboll 🇹🇷për të vazhduar fluturimin e radhës të gjatë për në Afrikë 🌍 së bashku me kameramanët 📹”, shprehet këngëtarja.

Big Mama, e cila duket mjaft elegante, ka vetëm pak kohë që i ishte rikthyer muzikës duke publikuar një remake të këngës “Akoma të du” nga Bertan Asllani./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: