Connect with Us

Foto-I sekuestruan makinën luksoze dhe llogaritë bankare/ Thyen heshtjen Kejvina Kthella

Showbizz

Foto-I sekuestruan makinën luksoze dhe llogaritë bankare/ Thyen heshtjen Kejvina Kthella

Publikuar

-

Pak javë më parë, modelja dhe ish velina seksi e ekranit shqiptar, Kejvina Kthella u akuzua për lidhje me një nga të akuzuarit e plagosjes së prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja, Redjan Rraja.

Modelja e cila ishte në një lidhje me Redjan Rrajën, është përdorur si alibi nga ai, pasi i riu me profesion stomatolog është shprehur se gjatë kohës kur kishte ndodhur atentati ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja ndodhej me të dashurën e tij.

Ditën e sotme Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi që t’i kthejë mbrapsht iPhone-n e sekuestruar Kejvina Kthellës, por i mbajnë ende të bllokuar makinën “Audi” dhe llogaritë bankare.

Por mesa Kejvina nuk është shqetesuar shumë pasi pak minuta më parë është shfaqur shumë e lumtur. Kejvina ka postuar një foto të sajën, të cilën e ka shoqëruar me disa emoji shumë të lumtura.

Kejvina kishte gjithashtu në përdorim një makinësuperluksoze, që është në pronësi të “Darës së Krujës”, e që kushton jo pak por rreth 30 mijë euro dhe që është sekuestruar./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE