Connect with Us

“Kisha 6 muaj që prisja”/ Baby G më në fund realizon “ëndrrën”

Showbizz

“Kisha 6 muaj që prisja”/ Baby G më në fund realizon “ëndrrën”

Publikuar

-

Baby G prej kohësh nuk është aktive në muzikë por në rrjetet sociale është një nga personazhet më aktive.

Reperja duket se po e shijon në maksimum jetën duke u dëfryer në clube nate me shoqërinë dhe kjo vihet re nga postimet e saj në Instagram.

Së fundi Baby G ka publikuar një video ku shfaqet me një fustan shumë seksi dhe zbulon se kishte kohë që e priste të vishte dhe e ka veshur për vetëm 10 minuta.

“Kam pritur plot 6 muaj për ta veshur këtë fustan dhe e vesha vetëm për 10 minuta”, shkruan Baby krahas videos së postuar në Instagram./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BabyG 💧 (@babygee) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: