Connect with Us

“Luksi është pjesë e jetës time”/ Udhëtime në Dubai dhe çmime marramendëse, “Zogu i Tiranës” flet për jetën e tij

Showbizz

“Luksi është pjesë e jetës time”/ Udhëtime në Dubai dhe çmime marramendëse, “Zogu i Tiranës” flet për jetën e tij

Publikuar

-

Hermes Nikaj i cili njihet tashmë si “Zogu i Tiranës”, ka rrëfyer së fundmi në një intervistë se nuk bën dot pa luksin dhe është pjesë e tij.

“Luksi është pjesë e jetës sime, unë nuk bëj dot pa të. Nuk mund të them më shumë, por e shijoj jetën në maksimum edhe me udhëtimet nga Greqia, në Dubai”, është shprehur ai.

I pyetur sesi ndihet në emisionin e ri “Casa de los 3s”, Hermesi u shpreh i lumtur që punon me Dajana Shabanin.

“Jam vetvetja dhe ndihem i lumtur që punoj krah Dajana Shabanit për show-n e të shtunave, “Casa de los 3-s”. Unë gjithnjë e kam dashur punën dhe nuk kam përtuar të zgjohesha herët në mëngjes, që pa zbardhur dita. Tashmë ndihem më komod sepse nuk zgjohem me herët dhe po ngopem me gjumë”, tha Hermesi.

Hermesi së fundmi luan një rol edhe në filmin e Bes Kallakut “Falco”, në të cilin është shfaqur shumë real dhe pa komplekse.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: