Connect with Us

Mohon të ketë bërë operacione plastike/ Paris Hilton zbulon sekretin e bukurisë në prag të 40-tave

Showbizz

Mohon të ketë bërë operacione plastike/ Paris Hilton zbulon sekretin e bukurisë në prag të 40-tave

Publikuar

-

Paris Hilton po i afrohet të 40-tave por ende ngjan si një 20 vjeçare. Në një intervistë për Daily Mail.com Paris ka treguar se si arrin të jetë kaq e freskët dhe në formë.

Më tej ylli shprehet: “Mamaja ime gjithmonë më thoshte të qëndroja larg diellit dhe se sa e rëndësishme ishte kujdesi për lëkurën.”

Kjo është e vërtetë pasi Paris gjatë pushimëve të saj në Ibiza u shfaq duke marrë rreze dielli teksa mbulonte fytyrën e saj totalisht me një kapele gjigante.

Gjithashtu ajo ka treguar se përdor produkte të linjës së saj të kozmetikës dhe rezultati është shumë i mirë.

Ndërsa është pyetur për operacionet plastike, Paris i ka mohuar ato në mënyrë kategorike./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Po babai i vajzës ku ndodhet?” Rudina Dembacaj i kthehet keqazi ndjekëses

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë moderatorja Rudina Dembacaj pranoi publikisht ndarjen nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Por edhe pse në proces divorci, Rudina shpesh herë është shprehur se ruan një marrëdhënie shumë të mirë me ish bashkëshortin e saj. Së fundmi, Rudina ka ndarë në Instagram foto e video me të voglën e saj pranë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

VIDEO-Rihanna i vë “flakën” Instagramit/ Tërbon fansat me fizikun e saj fenomenal

Publikuar

-

Nga

Diva e muzikës botërore Rihanna është padyshim një nga personazhet për të cilën flitet shumë në mediat rozë. Së fundi ajo i është përkushtuar totalisht biznesit dhe linjës së sa Savage and Fenty. Rihanna ka arritur që ashtu si në muzikë të ecë me hapa të shpejtë edhe me bizneset e saj. Së fundi Rihanna […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Demi Rose më e bukur se kurrë/ “Çmend” ndjekësit me fustanin e kuq pas trupit

Publikuar

-

Nga

Demi Rose është një nga infuencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Bukuroshja britanike ndan foto shumë provokuese me të gjithë fansat e saj. Jemi mësuar të shohim foto ku Demi shfaqet gjysmë e zhveshur, apo ekspozon format me bikini, por këtë herë është shfaqur e veshur me një fustan të kuq teksa ndodhemi në […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Kendall Jenner “marros” meshkujt/ Pozon me bikini duke treguar linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Kendall Jenner është një nga personazhet më të komentuara të showbizit të huaj. Ajo ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë teksa shfaqet tejet seksi me bikini. Në fotot që po qarkullojnë në rrjet Kendall duket se poi  shijon shumë ditët e pushimit në shoqërinë e miqve të saj. Ajo që bie në […]

LEXO TE PLOTE