Connect with Us

“Po shoh sa e bukur është bota”/ Adelina Tahiri i nënshtrohet operacionit, ja çfarë ndodhi me këngëtaren

Showbizz

“Po shoh sa e bukur është bota”/ Adelina Tahiri i nënshtrohet operacionit, ja çfarë ndodhi me këngëtaren

Publikuar

-

Pas një kënge të suksesshme e cila numëron mijëra klikime deri tani, këngëtarja Adelina Tahiri së fundmi ka bërë të ditur se i është nënshtruar një operacioni.

Ajo ka zbuluar se ndërhyrja që ka bërë ishte në sy, por pa dhënë detaje më tepër. Adelina ka shtuar se ky operacion ka shkuar me sukses dhe ka falenderuar doktorin për këtë gjë. Nuk dihet problemi që këngëtarja kishte me sytë, megjithatë për fat të mirë çdo gjë ka shkuar si duhej.

Kujtojmë se pas një periudhe të gjatë shkëputje pasi u bë nënë për herë të parë, Adelina është rikthyer me projektin e saj të ri “Hile hile”, që u prit mjaft mirë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: