Connect with Us

Reperja e famshme rrëfen më shumë detaje rreth jetës private: “Seksi është zakoni më i mirë i tij”

Showbizz

Reperja e famshme rrëfen më shumë detaje rreth jetës private: “Seksi është zakoni më i mirë i tij”

Publikuar

-

Ajo është e njohur për trupin e saj bombastik po ashtu edhe personalitetin e saj. Bëhet fajlë për reperen Cardi B, e cila është një nga reperet më të dëgjuara në botë .

27 vjeçarja në një inetrvistë për Vogue ka folur për jetën e saj private  si dhe marrëdhëniet me bashkëshortin e saj Offset.

Ajo ka zgjedhur si vendin e saj më të preferuar për të kaluar kohën me të bijën, shtëpinë e gjyshes së saj.

“Koha që kaloj me familjen më heq tq gjithë stresin e akumuluar në punë dhe në jetën e përditshme”, është shprehur Cradi.

E pyetur se cili është mësimi që ka marrë nga të qënit nënë e Kulture ajo është përgjigjur: Mësimi më i madh që kam nxjerrë është se asnjëherë nuk do të bëhesh gati në kohë, Gjërat nuk shkojnë asnjëherë ashtu siç i planifikon.

Ndërsa e pyetur për marrëdhënien me bashkëshortin e saj Offset dhe cila është gjëja më e mirë që ka ajo është përgjigjur: “Seksi është zakoni i tij më i mirë”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Aktorët e serialit të njohur turk në një lidhje dashurie/ Fotografohen shumë pranë njëri-tjetrit në aeroport

Publikuar

-

Nga

Mediat e huaja raportojnë se dy aktorët e seriali të njohur turk “Her Yerde Sen”, janë në një lidhje dashurie. Furkan Andiç dhe Aybüke Pusat, kanë vijuar romancën e tyre edhe jashtë shesh xhirimeve të filmit, por ende nuk e kanë pohuar publikisht. Fotografitë e fundit që po qarkullojnë në internet, kanë bërë që të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Dua burrë shqiptar dhe një dasmë me lodra e tupana”/ Bebe Rexha bën deklaratën e papritur

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha, vizitoi Shqipërinë për t’iu ardhur në ndihmë të prekurve nga tërmeti. Gjatë kësaj vizite Bebe nuk mund t’iu shpëtonte intervistave. Gjatë një interviste për emisionin “Lart e Poshtë”, këngëtarja ka bërë një rrëfim shumë më ndryshe se çdo herë tjetër. E pyetur nga gazetari nëse prindërit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Meri Shehu parashikon fituesin e Festivalit të Këngës/ Zbuloni dy konkurrentet më të forta sipas shenjës së horoskopit

Publikuar

-

Nga

Astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj se cili nga këngëtarët do të jetë fitues i “Festivalit të Këngës” sipas shenjës së horoskopit. Meri e nisi duke thënë se këngëtarët që janë paralajmëruar në gazeta mund të dalin vërtet fitues. Më pas duke i marrë këngëtarët me radhë, astrologia u shpreh se […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Single apo e dashuruar?/ Dafina Zeqiri zbulon cila prej këngëve të saj është dedikim

Publikuar

-

Nga

Dafina Zeqiri është një këngëtaret më të pëlqyera dhe të dëgjuara të momentit. Shumë rrallë Dafina flet për jetën personale të cilën e ruan me shumë fanatizëm. Edhe pse është përfolur shumë herë për lidhjet e dashurisë ajo asnjëherë nuk i ka mohuar apo pohuar ato. Gjatë një interviste për Revistën Class, ajo i është […]

LEXO TE PLOTE