Connect with Us

Rikthehen pas 11 vitesh/ West Side Family gati të mahnisin publikun, ja kush e zëvendëson Dr.Florin

Showbizz

Rikthehen pas 11 vitesh/ West Side Family gati të mahnisin publikun, ja kush e zëvendëson Dr.Florin

Publikuar

-

Ky edicion i 20-të  i festivalit ’Kënga Magjike’, ka pasur shumë surpriza dhe shumë këngëtarë të njohur i janë kthyer skenës.

Por ajo që mezi po pritet nga fansat, është rikthimi i grupit të njohur shqiptar West Side Family, të cilët rikthehen pas 11 vitesh që nga kënga ‘Nëse mundesh’.

Ata kanë vendosur që pjesë e grupit të tyre në këtë këngë të jetë vëllai i Dr. Florit, Alban Kondi.

Lajmin të ditur e ka bërë Anabel.al, për të cilën Albani ka treguar sesi e mori këtë vendim.

‘Nuk e kisha fare në mendje. Së bashku me Elgit Dodën, po punonim për disa artistë që do të marrin pjesë në festival si Xheisara apo Olsi Bylyku dhe ishim përqëndruar tek ta. Ndërkohë Landi dhe Miri po mendonin të merrnin pjesë dhe ndërsa unë me Elgitin po punonim për këngën e tyre ‘7 ditë’, aty për aty u vendos dhe pjesëmarrja ime’, u shpreh Albani.

Më tej, ai ka shtuar se kjo zgjedhje do të jetë provizore, pasi të gjithë e kanë mundësinë të jenë pjesë e grupit.

‘Unë e kam diskutuar shpesh me Landin dhe Mirin që West Side Family tashmë është një brand, është një familje që mirëpret këngëtarë të ndryshëm. Sot jam unë, nesër do të jetë dikush tjetër’, përfundoi Albani.

Kujtojmë që Dr. Flori u nda nga jeta në 17 Nëntor të vitit 2014, duke lënë pas dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë të vogël, i cili kishte vetëm disa javë që kishte lindur./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: