Connect with Us

“Unë bëj gjërat që dua”/ Bëri namin me rolin si striptiste, Jennifer Lopez zbulon arsyen pse nuk u pagua

Showbizz

“Unë bëj gjërat që dua”/ Bëri namin me rolin si striptiste, Jennifer Lopez zbulon arsyen pse nuk u pagua

Publikuar

-

Këngëtarja dhe aktorja e famshme Jennifer Lopez, bëri namin me rolin e saj si striptise në filmin e saj të fundit “Hustlers”, i cili pushtoi kinematë e botës dhe Lopez u vlerësua mjaft për rolin kryesor, megjithatë ajo ka zbuluar se nuk është paguar fare për këtë rol.

Për “Gq Magazine”, këngëtarja tregoi se e bëri falas rolin e saj dhe ndihmoi si producente.

“Gjërat që bëj, i bëj sepse dua. S’fitova asgjë nga “Hustlers”. E bëra falas dhe shërbeva si producente. Unë mbështetem te vetja, ja kush është “Jenny From the Block”. Unë bëj gjërat që dua. Ishte diçka shumë e veçantë të luaje Ramona-n.”- rrëfeu Lopez.

Megjithatë, pavarësisht se s’ka marrë asnjë pagesë për rolin në film, Jennifer është paguar për punën e bërë si producente dhe gjithashtu ka marrë një përqindje nga fitimet e filmit “Hustlers”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: