Connect with Us

Bija ime/ Ojky shkon në jetimore, Demir e takon fshehtas, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Ojky shkon në jetimore, Demir e takon fshehtas, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Demir dhe Ugur shkojnë të qëndrojnë në një shtëpi të braktisur. Demir është i dëshpëruar sepse nuk do e shohë dot Ojkynë. Ugur i premton se ka gjetur një mënyrë. Ojkyn e marrin në jetimore. Xhandan e shoqëron Ojkyn dhe i premton se do e vizitojë shpesh. Ajo e siguron se Demir do e marrë nga jetimorja. Xhemal kërkon nga Syngeri që t’i tregojë vendndodhjen e Demirit dhe Ugurit.

Demir dhe Ugur shkojnë në jetimore të maskuar si klloun. Ojky qëndron e mërzitur dhe nuk argëtohet me fëmijët e tjerë. Ojky arrin ta njohë Demirin dhe i kërkon falje që e la për Asunë. Demir dhe Ugur dhurojnë shfaqje në jetimore. Demir i premton Ojkysë se do e vizitojë sërish. Xhemal i ngre kurth Demirin dhe Ugurit por Demir e kupton dhe shpëton. Murat i propozon Xhandanit të martohen bashkë për të adoptuar Ojkynë. Demir dhe Ugur rastisin me policë por arrijnë të shpëtojnë pasi askush nuk i njeh të maskuar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Do të bënin gjithçka për atë që kanë në krah/ Njihuni me shenjat më hiperaktive të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Binjakët Kur keni një Binjak rreth jush, atëherë mos e vrisni mendjen për asgjë. Ata janë shumë entuziast, mbështetës dhe të zgjuar. Ata do të vijnë me ide kreative dhe do t’iu tregojnë se ndodhen aty për ju. Shigjetari Shigjetarët janë të njohur për zemrën e tyre të madhe. Dhe kur ata e duan një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Publikuar

-

Nga

Luani Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në skenë dhe të tregojnë se janë lider. Binjakët Binjakët kanë një gjuhë shumë të veçantë kur bëhet fjalë për komunikim. ata kanë shumë njohuri rreth subjektit dhe ç do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Injorues dhe kokëfortë/ 5 shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot që të tjerët t’iu tregojnë se çfarë duhet të bëjnë

Publikuar

-

Nga

Dashi Kur dikush i thotë një Dashi të mos bëjë diçka apo se po rrezikon nëse e bën një gjë, dijeni se si përfundim ai do ta bëjë atë që ka menduar. Dashi është kokëfortë dhe askush nuk e mbështet në këtë pikë. Demi Demët njihen si kokëfortë dhe nuk e besojnë se një njeri […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

E thonë studiuesit: Të ngisni makinën teksa dëgjoni muzikë mbron zemrën dhe trurin nga stresi

Publikuar

-

Nga

Kur ngecni në një trafik të rënduar është shumë e zakonshme të ndiheni të stresuar. Shumë gjëra mund të shkojnë keq gjatë rrugës, duke bërë që zemra të shtojë rrahjet e saj dhe presioni i gjakut të rritet. Studimet tregojnë se stresi i udhëtimit tuaj të përditshëm mund të jenë një faktor i sëmundjeve të […]

LEXO TE PLOTE