Connect with Us

Çmenden pas jush por nuk e tregojnë/ Arsyet pse i dashuri juaj Shigjetar mund t’iu injorojë

Life Style

Çmenden pas jush por nuk e tregojnë/ Arsyet pse i dashuri juaj Shigjetar mund t’iu injorojë

Publikuar

-

Burrat e Shigjetarit dihet se e duan jetën beqare. Ata janë më të vështirët për tu nënshtruar dhe për t’u angazhuar. Kur një njeri i Shigjetarit ju injoron, do të thotë se ai nuk është i interesuar për ju. Do të thotë që ai po kërkon të kalojë më shumë kohë për veten e tij përpara se të jetë i gatshëm të ndajë jetën e tij me ju. Kur një Shigjetar ju injoron, do të thotë që ai nuk dëshiron t’ju japë ndonjë shpresë të rreme. Do të thotë që ai nuk dëshiron t’ju udhëheqë.

Pse më injoron i dashuri im i Shigjetarit?

Nëse jeni në një lidhje me një Shigjetar dhe ai ju injoron, është një skenar tjetër. Burrat e Shigjetarit janë shumë elastikë në lidhje me ndjenjat e tyre, dhe ata janë të detyruar të fillojnë të ju injorojnë nëse janë të çmendur për ju. Pasi një burrë Shigjetar fillon të arrijë drejt një argumenti me ju, ai do të devijojë dhe injorojë bisedën. Ju duhet të gjeni një mënyrë për të shpjeguar se si ndjenjat tuaja janë gjithashtu të rëndësishme. Ju duhet t’u tregoni atyre se koha juaj është po aq thelbësore sa e tyre. Nëse ata po ju injorojnë sepse janë të çmendur për ju, ata duhet të jenë të pjekur dhe të flasin me ju për atë sesa të shikojnë nga ju.

Nëse ata po ju injorojnë sepse janë shumë të zënë, atëherë duhet të dini se askush nuk është shumë i zënë për partnerët e tyre. Po, të gjithë kemi punë për të bërë. Kemi rutina të bezdisshme dhe orare të ngjeshura. Por jam i sigurt, edhe gjatë ditëve më aktive, unë mund të gjej lehtë pesë minuta për të thirrur gruan time dhe ta pyes për ditën e saj. Pra, nëse ai po ju injoron sepse është “shumë i zënë”, kjo do të thotë se nuk jeni përparësi në jetën e tij. Sepse shënoni fjalët e mia, çdo njeri mund të gjejë kohë për ju nëse dëshiron. Nëse një njeri thotë se është i zënë, kjo do të thotë se ai nuk dëshiron të flasë me ju./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Arrijnë në pikën më ekstreme/ 3 shenjat e horoskopit që tejkalojnë çdo parashikim

Publikuar

-

Nga

Dashi Sigurisht që Dashi është një nga shenjat që shkojnë në ekstremitet. Nëse doni të shikoni se sa larg mund të shkojë, provoni t’i flisni për ish të dashurën ose ish të dashurin. Shigjetari Shigjetarit nuk i pëlqen aspak të shfaqë anën e tij ekstreme në publik. Pëlqejnë shumë vendet e ftohta dhe sportet ekstreme. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Jahte private, parti me Khloe Kardashian dhe dasma 1 milionë dollarëshe/ Brenda kompanisë së madhe të modës të miliarderit 55 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Boohoo është një nga kompanitë që është rritur me hapa të mëdha. Ajo u themelua në vitin 2016 nga Mahmud Kamani dhe partnerja e tij Carol Kane. Kompania është rritur me shpejtësi dhe deri më tani ka arritur më shumë se 3.8 miliardë dollarë. Kamani ka gjetur rrugën për tu bërë miliarder dhe tani është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Ushqimi më i reklamuar në Instagram/ Si të përgatitni tostet më special me bazë pataten e ëmbël

Publikuar

-

Nga

Një trend tjetër i njohur në Instagram janë tostet me bazë pataten e ëmbël. Jo vetëm të famshme, por edhe të shëndetshme. Nëse po mbani një dietë pa përbërës me gluten dhe nuk doni të përdorni bukën këto janë kombinimet ushqimore më të shijshme që mund të provoni. 1-Tost me avocado, patate të ëmbël dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Lehtëson stomakun dhe shmang të vjellat/ Disa arsye pse duhet të përdorim xhinxher në ushqim

Publikuar

-

Nga

Mëngjesi është një nga vaktet më të rëndësishme për çdo njeri. Pavarësisht se ndonjëherë rutina mund t’iu mërzisë por jo nëse pjesë e tij është xhinxheri. Këto janë disa nga mënyrat se si mund ta përdorni xhinxherin në ushqim. Mund ta përzieni me kafenë tuaj. Kafja dhe Xhinxheri janë një kombinim shumë luftues, veçanërisht perderisa […]

LEXO TE PLOTE