Connect with Us

“E masakruan për çmimet marramendëse”/ Meghan Markle zbulon të vërtetat në dokumentet e gjykatës

Showbizz

“E masakruan për çmimet marramendëse”/ Meghan Markle zbulon të vërtetat në dokumentet e gjykatës

Publikuar

-

Dukesha e Sussex, Meghan Markle duket se e ka marrë seriozisht gjyqin kundër mediave që kanë shpikur lajme për jetën e saj private. Në dokumentet e siguruara nga “E! News” dukesha dhe avokatët e saj pretendojnë se “The Daily Mail” dhe “Mail on Sunday” kanë fabrikuar histori për Meghan për të portretizuar negativisht mënyrën e saj të jetesës. Dukesha dhe avokatët e saj thonë se mediat në fjalë kanë gënjyer për rinovimin që është bërë në shtëpinë e tyre në Frogmore. Gazetat shkruanin se ajo dhe Princi Harry kishin instaluar një vaskë prej bakri prej 5000 paund, 500 mijë paund të tjerë në izolimin e shtëpisë nga zhurmat, ndërtuan një studio yoga dhe një fushë tenisi.

Në letrat e gjykatës dukesha dhe ekipi i saj pretendojnë se të gjithë artikujt e lartpërmendur nuk ekzistojnë dhe janë plotësisht të pavërtetë. Gjithashtu sipas Meghan mediat kanë lënë jashtë pjesët kryesore të letrës që ajo kishte shkruar për babain e saj, si pjesë e misionit të tyre për ta portretizuar atë si një njeri negativ. Dukesha nuk është dakord as me shumën prej 300 mijë dollarësh që thuhet se është shpenzuar për ‘baby shower-in’. Avokatët e Markle kanë deklaruar se ‘baby showeri’ ka kushtuar shumë më pak se 300 mijë dollarë dhe se në të vërtetë atë e organizoi një mikeshë e Meghan. Kjo çështje juridike është duke u financuar nga Meghan dhe Harry dhe të ardhurat që mund të fitohen nga dëmet do të dhurohen në ndonjë shoqatë bamirësie kundër bullizmit. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: