Connect with Us

Foto-Sauna dhe vend për helikopter/ Zbulohen pamjet e pronës marramendëse të reperit të njohur

Showbizz

Foto-Sauna dhe vend për helikopter/ Zbulohen pamjet e pronës marramendëse të reperit të njohur

Publikuar

-

Reperi Kanye West, nuk ndalet me blerjet marramendëse, ku pak kohë më parë bleu një pronë prej 14 milionë dollarëshe në Bighorn Mountain Ranch afër Greybull, Wyo.

Kjo është një fermë malore prej 6.713 hektarë, e cila përbëhet nga kabina dhe shtëpiza të shkëlqyera, kodra të mbuluara dhe livadhe që janë prerë nga kanione të thella, të mbuluara me pemë dhe blloqe të mbushura me lojëra.

Prona përmban një numër kabinash për të shijuar me familjen dhe miqtë, që do të thotë se kjo mund të jetë vendi tjetër i pushimeve familjare Kardashian-Jenner-West!

Karakteristikat e jashtme në pronë përfshijnë një kuzhinë të hapur, sauna, madje edhe një helikopter përmes të cilit mund të bëni një fluturim të shkurtër dhjetë minutësh nga Greybull.

Fotografitë nga ferma, e cila është ndërtuar në vitin 1906, tregojnë bazat e mrekullueshme të pronës./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh gjatë një interviste për emisionin “Mos i Fol Shoferit”, Suada Daci ka treguar se këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër ato personazhe që i karakterizon arroganca. Ajo është shprehur se Dafina jo vetëm me gazetarët por edhe me stafin e saj sille si një Divë dhe i trajtonte keq. Xhani Demika ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Më kanë ofruar para për një natë”/ Këngëtari shqiptar tregon çmenduritë e fanseve për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Sergio është një nga meshkujt më të pëlqyer sidomos nga gjinia femërore. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundi ai ka qenë i ftuar nmë emisioni Glamour Zone me Ester Bylykun ku ka folur rreth marrëdhënies së tij me femrat. Ai ka theksuar se ka shumë fanse dhe një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Modelja shqiptare i “vë flakën” Instagramit/ Pozon e shtrirë mbi kolltuk

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Arbenita ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas ndarjes nga reperi Fero. Gjithashtu modelja është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj të shumtë foto nga jeta e përditshme si dhe projektet e reja nga puna e saj. Së […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Ka gatuar trahana dhe çaj mali për Cristiano Ronaldon/ Ky është shefi i njohur i kuzhinës që do të zëvendësojë Renato Mekollin

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme skenaristja Zefina Hasani lajmëroi se Renato Mekolli nuk do të jetë drejtuesi i emisionit Hell’s Kitchen. Me anë  të një statusi në rrjetet sociale ajo shkruante: “S’e mendoja asnjehere se do te ndodhte keshtu por ja qe ndodhi. Renato u largua per arsyet e tij e ne duhet te vazhdonim me nje […]

LEXO TE PLOTE