Connect with Us

I bëri ftesë për takim romantik/ Modelja seksi bën gjestin e papritur për Getinjon

Showbizz

I bëri ftesë për takim romantik/ Modelja seksi bën gjestin e papritur për Getinjon

Publikuar

-

Reperi i njohur shqiptar Getinjo, disa ditë më parë, i ftuar në emisionin Shiko kush Luan, pas pyetjes pikante se cilës nga vajzat të showbizit do t’i bënte ftesë për një takim romantik, reperi u përgjigj duke përmendur emrin e modeles Vildane Zeneli.

Pas kësaj deklarate, nuk pati një reagim nga modelja. Së fundi Getinjo ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Unë”.

Vildane e ka mbështetur reperin duke publikuar një pjesë nga kënga  e tij në Instastory. Nuk e dimë nëse janë vetëm miq apo ka diçka më shumë se miqësi mes tyre por ky veprim i Vildane do ta gëzojë shumë reperin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: