Connect with Us

Konkurrencë mes tyre?/ Amarda Toska ka dy fjalë për Bes Kallakun

Showbizz

Konkurrencë mes tyre?/ Amarda Toska ka dy fjalë për Bes Kallakun

Publikuar

-

Ditën e sotme, aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar filmin e tij të parë, Falco, për të cilin është folur shumë në mediat rozë.

Të gjithë miqtë e tij e kanë mbështetur dhe i kanë uruar suksese në filmin e parë në karrierën e tij.

Bashkëshortja e tij, Xhensila Myrtezaj pak çaste më parë ka publikuar një status ku e uron Besin me fjalët më të bukura.

“Bekimi yne, sa shume e falenderoj Zotin per ty . Je fat per kedo qe te ka pran. Sot ti me shume se kurr do deshmosh, qe me Zotin ne krah dhe besim tek Ai, me thjeshtesine, dhe perulesine, me zemren e paster qe kurre nuk lendoi askend, do tregosh qe behen gjera te medha edhe pa shkelur mbi njerez e pa shkelur mbi vlera e moral. Edhe 100 krijimtari si kjo qe do sjellesh sot. Une dhe Ajka do jemi gjithmon fanset qe do te duam perjete❤️”, shkruan Xhensila në postimin e saj në Instagram. Por ajo që kemi vënë re është komenti i bashkëshortes Amarda Toska, e cila gjithashtu e ka uruar Besin për filmin e tij.

“Suksese per ju , per @bes_kallaku !!!👏👏👏😘”, shkruan Amarda. Mesa duket konkurrenca nuk e ka prekur marrëdhënien e tyre të mirë, pasi kujtojmë se edhe Ermal Mamaqi ka gati filmin e tij të dytë “I love Tropoja”, pas suksesit të jashtëzakonshëm që pati me “Dy gisht mjaltë.”/ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: