Connect with Us

“Ky yll i lindur ka një sekret”/ Alketa Vejsiu zbulon projektin e madh me Noizyn

Showbizz

“Ky yll i lindur ka një sekret”/ Alketa Vejsiu zbulon projektin e madh me Noizyn

Publikuar

-

Moderatorja Alketa Vejsiu dhe reperi i famshëm shqiptar Noizy i kanë surprizuar fansat e tyre. Alketa dhe Noizy janë bërë bashkë në një projekt që deri në këto momente është enigmë për ndjekësit e tyre.

Këtë lajm e ka bërë të ditur, moderatorja e cila ka publikuar pak më parë një video në Instagram ku shfaqet së bashku nme reperin.

Krahas videos Alketa ka zbuluar se bëhet fjalë për një projekt, por ende nuk e dimë nëse për një marrëveshje, apo një këngë mes dyshes.

“Cfare mendoni qe po projektojme me @noizy? #theking is ready to HIT ! Ready to sing or ready for a very fashionable project? Fansat e Noizy ne instamessage-in tim po bejne namin! @noizy ishte shume mire😘! Ju do shume! Ka ca super projekte qe do ju kenaqin pa mase! Dhe ka bere me dashuri nje dhurate per ju qe do ta keni gati shume shpejt!  Ky #bornstar ka nje sekret! Nuk e duartokasin rastesisht 100.000 njerez ne shesh ne koncerte #happy #projects #soon #staytuned”, shkruan Alketa krahas videos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh gjatë një interviste për emisionin “Mos i Fol Shoferit”, Suada Daci ka treguar se këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër ato personazhe që i karakterizon arroganca. Ajo është shprehur se Dafina jo vetëm me gazetarët por edhe me stafin e saj sille si një Divë dhe i trajtonte keq. Xhani Demika ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Më kanë ofruar para për një natë”/ Këngëtari shqiptar tregon çmenduritë e fanseve për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Sergio është një nga meshkujt më të pëlqyer sidomos nga gjinia femërore. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundi ai ka qenë i ftuar nmë emisioni Glamour Zone me Ester Bylykun ku ka folur rreth marrëdhënies së tij me femrat. Ai ka theksuar se ka shumë fanse dhe një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Modelja shqiptare i “vë flakën” Instagramit/ Pozon e shtrirë mbi kolltuk

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Arbenita ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas ndarjes nga reperi Fero. Gjithashtu modelja është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj të shumtë foto nga jeta e përditshme si dhe projektet e reja nga puna e saj. Së […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Ka gatuar trahana dhe çaj mali për Cristiano Ronaldon/ Ky është shefi i njohur i kuzhinës që do të zëvendësojë Renato Mekollin

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme skenaristja Zefina Hasani lajmëroi se Renato Mekolli nuk do të jetë drejtuesi i emisionit Hell’s Kitchen. Me anë  të një statusi në rrjetet sociale ajo shkruante: “S’e mendoja asnjehere se do te ndodhte keshtu por ja qe ndodhi. Renato u largua per arsyet e tij e ne duhet te vazhdonim me nje […]

LEXO TE PLOTE