Connect with Us

Lidhja me aktoren e famshme amerikane/ Zbulohet e vërteta e romancës së re të Brad Pitt

Showbizz

Lidhja me aktoren e famshme amerikane/ Zbulohet e vërteta e romancës së re të Brad Pitt

Publikuar

-

Aktori i famshëm Brad Pit dhe aktorja Angelina Jolie i dhanë fund martesës së tyre shumëvjeçare disa vite më parë.

Pas ndarjes nga Angelina ka patur një interes të lartë nga publiku për të mësuar më shumë për jetën private të Brad Pitt.

Së fundmi u përhap lajmi se aktori ishte në një lidhje dashurie me yllin e “Arrested Development”, Alia Shaëkat.

Akoma nuk është bërë e ditur se si janë njohur, por thuhet se aktorët kanë vizituar një ekspozitë në Los Angeles. Në fotot e publikuara në rrjete sociale Brad dhe Alia shihen pranë njëri-tjetrit duke komunikuar me persona të ndryshëm, ndërsa në një tjetër shfaqen duke folur bashkë.

Mirëpo, teksa të gjithë mendonin se mes tyre ka nisur një romancë, burime për “People” i kanë mohuar këto lajme.

Ata kanë treguar se Brad dhe Alia janë vetëm miq të mirë dhe se aktori nuk është ende gati të nisë kaq shpejt një marrëdhënie të re./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: