Connect with Us

Martesa më e gjatë në Hollywood/ 25 vite diferencë në moshë, çifti i famshëm zbulon “sekretin”

Showbizz

Martesa më e gjatë në Hollywood/ 25 vite diferencë në moshë, çifti i famshëm zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Martesat në Hollywood janë bërë të famshme tashmë për aq pak sa zgjasin dhe nuk i bëjnë më përshtypje asnjë personi.

Por ajo që i ka cuditur të gjithë është historia e çiftit të njohur hollivudian që do t’ju frymëzojë dhe do t’ju bëjë të kuptoni se martesa mund të zgjasë lumturisht.

Çifti Michael Douglas dhe Catherine Zeta Jones, kanë 25 vite diferencë por martesa e tyre është ndër më afatgjatat në shoëbizz-in botëror. Ata janë martuar në vitin 2000 dhe kanë 19 vite bashkë.

Në përvjetorin e tyre të 19-të, babai i Michael, Kirk Douglas 103 vjeç ka uruar çiftin duke zbuluar kështu me humor sekretin e martesës së tij dhe me humor i jep një këshillë të birit.

“Të dashur Michael dhe Catherine,

Gëzuar përvjetorin! Michael, ti ke mësuar një leksion të rëndësishëm, të kesh një martesë të lumtur duhet t’i bindesh bashkëshortes tënde. Vazhdo të praktiksh atë që bëj unë me gruan time. Ju dua!”/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: