Connect with Us

“Me trashëgime tani”/ Publikuan këngën e dashurisë, fansat bëjnë “çift” Arilenën dhe Flori Mumajesin

Showbizz

“Me trashëgime tani”/ Publikuan këngën e dashurisë, fansat bëjnë “çift” Arilenën dhe Flori Mumajesin

Publikuar

-

Ditën e djeshme , balada e Flori Mumajesit me Arilena Arën u pëlqye tej mase nga fansat e dyshes dhe një këngë e ndjerë si kjo, shoqëruar me një foto po aq domethënëse i bëri fansat e tyre të mendojnë sesi do të ishin si çift Flori dhe Arilena dhe këtë po e thonë të gjithë njëzëri.

“Unë doja, doja, doja, gjithmonë doja që ju të dy të ishit bashkë”, shkruan një nga fanset e kantautorit, ndërkohë që nuk mungojnë as urimet për çiftin.

“Puthe se jeni super çift”, shkruan një tjetër.

“Me trashegime tani”, thotë dikush.

Kënga “Doja” ka 3 vite që është punuar dhe është gati dhe nuk e dimë përse Arilena me Florin pritën kaq gjatë për ta publikuar.

Ndoshta ngaqë në vitin 2017-të dyshja u përfol për një lidhje të mundshme, dhe kjo këngë vetëm sa do t’i shtonte më shumë zërat.

“‘Doja’ Një këngë shumë afër zemrës sime, krijuar 3 vite më parë nga @darkodimitrov Grateful♥️ Me një ndjesi rrënqethëse shkruar nga @lindon.b @iamflorimumajesi .. Zëri yt që aq shumë e dua! Faleminderit për emocionin e bukur që i dhurove DOJES tonë!❤️ Thjeshtë dhe pa shumë fjalë, për ju me gjithë energjinë tonë “DOJA”.. “, shkruante dje Arilena.

Kantautori ka bashkëpunuar me herët me Arilenën me këngën “Nallane”. Flori gjithnjë ka shprehur simpatinë dhe vlerësimin e tij për këngëtaren dhe dyshja ka një kimi vërtet të veçantë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: