Connect with Us

“Ndjeva që bëra gjithçka munda”/ Albana Osmani prek me dedikimin në ditën botërore të fëmijëve

Showbizz

“Ndjeva që bëra gjithçka munda”/ Albana Osmani prek me dedikimin në ditën botërore të fëmijëve

Publikuar

-

Albana Osmani është një nga moderatoret më të dashura të ekranit. Me rastin e ditës botërore të fëmijëve, nuk mund të mungonte një dedikim i Albanës për të gjithë fëmijët.

Në rrjetet e saj sociale, Albana ka shkruar disa fjalë në të cilat tregon gjithë sakrificat, por edhe lumturinë që ka marrë në këtë rrugëtim.

“Dita boterore e femijeve! Kam gezuar dhe do te gezoj njesoj si femijet per gjithçka te mire te drejte e te paster! Kam “luftuar” dhe do vazhdoj njesoj per ta dhe familjet qe i rrethojne. Ne fakt nese kjo quhet “beteje” se ne thelb mendoj se eshte njerezore dhe detyre e te gjitheve ne. Kam gezuar njesoj edhe pse shpesh faqet mu mbuluan me lot , por ne fund ju garantoj me lot gezimi sepse ndjeva qe bera gjithcka munda deri ne fund.

Atyre iu takon mbreteria e tokes dhe e qiellit. Per ta do qendrojme sebashku ne nevojat e tyre paresore per permiresimin e kushteve ku ata trajtohen dhe kurohen, per te drejtat e tyre, per arsmimin e tyre. Per nenat qe kujdeset per ta, shpesh me muaj e vite, nganjehere nata behej dite ulur mbi nje karrige druri siç i takova une ne 2017.

Sot eshte dita e tyre kudo ne bote. Te qendrosh per ju eshte gezim eshte gezimi qe gurgullon ne formen me te perkryer brenda shpirtit. Faleminderit qe me beni te lumtur çdo dite”. Albana e ka shoqëruar postimin me disa foto mjaft të veçanta me fëmijë të ndryshëm./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: