Connect with Us

“U ushqeva vetëm me një mollë”/ Sportisti bëri deklaratën përlotëse, Rozana Radi i kushton disa vargje prekëse

Showbizz

“U ushqeva vetëm me një mollë”/ Sportisti bëri deklaratën përlotëse, Rozana Radi i kushton disa vargje prekëse

Publikuar

-

Boksieri i njohur Klevis Çelaj, ka bërë një deklaratë prekëse në emisionin e Mirela Malorit, në Tv Klan ku tregoi për situatën e tij të vështirë familjare, e cila ka sjellë reagime të personazheve të njohur të ekranit.Klevis Çelaj u shpall kampion në kategorinë “Elite” për të rritur, për peshën 52 kg, në kampionatin kombëtar të mbajtur në pallatin e sportit “Farie Hoti”. Kampioni nga qyteti i Vlorës stërvitet në kushte të vështira, teksa ai vetë thotë se stërvitjen e bën në natyrë.

Këngëtarja e njohur Rozana Radi i ka kushtuar një postim prekës boksierit 30-vjeçar. Ajo ka postuar në Instagram një foto të tij me diçiturën: “Si t’ja bëjmë për të jetuar”.

Më tej, Rozana i ka kushtuar edhe disa vargje sportistit, i cili në deklaratën e tij televizive tha se familja e tij ndodhet në kufijtë e mjerimit.

Postimi i plotë i Rozana Radit:

Nuk doja te zgjohesha keshtu sot!
Klevis Cela ka ushqyer veten vetem me nje molle para se te dilte ne ring dhe te fitonte medaljen e arte!

Si tja bejme per te jetuar?

Vishja shpirtin nje femije
Te braktisur te ngujuar
Vish kepucet e nje prindi
Qe me lot ka sofren shtruar

Merri duart nje punetori
Qe per punen su pagua
Pyet nene qe te lindi
Si ja ben per tu gezuar
Merrja zerin nje studenti
Qe ne sheshe ju harxhu
Dhe me thuaj nese mundesh
Si tja bejme per te jetuar

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Modelja më e kërkuar e momentit/ Irina Shayk realizon setin fotografik me të brendshme seksi

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara të industrisë së modës. Ajo ka treguar fizikun e saj perfekt teksa ka realizuar një set fotografik e veshur me intimo. 34 vjeçarja shkëlqente me veshjet intime teksa tregon edhe linjat e saj për tu patur zili. Kujtojmë se së fundi ajo është komentuar shumë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE